2737
2739

دیگه خسته شدم خداااااااااااااااااااااااا هرموقع بانامزدم باگوشی صحبت کنم میاد وایمیسته دم اتاق گوش میکنه بلندبلندحرف میزنه نامزدم میشنوه هی میگه باهاش دعواکن بخدادیگه خسته شدم😢😢😢😢

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

اخ کی باشه تو بری سر خونه زندگیت مارو هم پیر کردی😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جل الخالق...میگه دعواکن باهاش؟؟😨😨

اره مثلا من بانامزدم بحث میکنم میگه جوابشونده قهرکن باهاش دعواکن😢😢😢خودش همیشه با بابام اینطوری برخوردکرده

2731
خوب گوش کنه  چیه مگه بنده خدا گوش داره وباهاشون گوش میکنه حالا چیا میگین که نیاید بشنوه

میتدفال گوش وایمیسته همه ی حرفارو میشنوه بعدش هی میگه چرااینطوری گفت

2738
😢😢😢😢😢

الهی فدات شم از هردو.طرفدخالت میکنن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
مامانم میگه بانامزدت دعواکن

ای وای متاسفم. میفهممت. ولی تا میتونی کمتر با نامزدت حرف بزن پیششون. من الان بعد از 5 سال هنوز جرات ندارم پیش مامانم با شوهرم حرف بزنم.

سر هیچی کاربریمو ترکوندن.
ای وای متاسفم. میفهممت. ولی تا میتونی کمتر با نامزدت حرف بزن پیششون. من الان بعد از 5 سال هنوز جرات ...

چراعزیزم؟

فاطمه عجب مادری داری،

فک کنم بیشتر مشکلاتت بخاطر مادرت هست که نه تنها بهت سیاست یاد نمیده بلکه تورم گمراه میکنه،

سعی کن بهیچ عنوان مشکلاتتو پیشش مطرح نکن و همچنین سعی کن سریع بری سر خونه زندگیت

2706