2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودمونم نخوریم به قوم شوهر باید بدیم🤣

مرفه بی درد

نمیگی الان خیلی ها  نون ندارن بخورن بعد شما میخواین مرغ بخرین بدین مهموناتون😠😠😠 

حتماً  آجیلم خریدین؟🤨🤨🤨

😉

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

اول تک تک سرخ کن بچین تو قابلمه بعد پیاز و ریز خرد کن تو همون روغن سرخ کن بعدچند حبه سیر خرد کن یه از وسط زیاد ریز نشه تو دهن بره بعد زعفرون دم  کن رو مرغای قاببمه بریز بعد تو پیاز و سیر رب تفت بده بستگی به اندازه مرغ داره ابش روی مرغ رو بگیر زیاد نشه ابش بعد که جوشید کم کن یکساعت کافیه امادس اونوقت عطرش به سیرشه.فلفل دلمه ای هم داشتی چند تکه بنداز ولی من سیر زیاد میزنم فوقالعادس

مرغ  و با پیاز و سیر ونمک و فلفل زردچوبه زعفران هل ساییده شده مزه دار کن ،بعد زیر شو کم کم با یه ذره آب جوش بزار دوسه ساعتی بپزه،،آخر کارم  رب گوجه سرخ کن بریز توش،نیم ساعت مونده برداریش،،عالی میشه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2738
اول تک تک سرخ کن بچین تو قابلمه بعد پاز ریز خرد کن تو همون روغن سرخ کن بعدچند حبه سیر خرد کن یه از و ...

عزیزم اولا مرسی ما هم استفاده کردیم فقط اب تومرغا بریزم از اول یا توماهی تابه که رب تفت دادیم؟

پیازو تو روغن سرخ کن ، رب و ادویه:نمک زردچوبه، فلفل بزن بزار کنار و مرغاتم خوب سرخ کن تا طلایی بشه.بزارشون تو سسی که درست کردی آب بریز تا روی مرغا زعفران هم دم کن کمی که غذات پخت بریز روش😋 

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨

مرغ و با پیاز رو رنده کن و رب انار یا رب آلوچه و زعفران و نمک و فلفل و سیر وابلیمو بزار یه چندساعت بمونه هرچی بیشتر بمونه بهتر میشه. بعد باهمون مواد یه ذره توش اب بریز تا هم مرغ بپزه هم سرخ میشه بعد که دیدی پخته ۱۰ دقیقه اخر فلفل دلمه خرد کن بریز توش تا عطر فلفل دلمه بده.ببخشید یادم رفت بهش رب گوجه هم اضاف کن که خوش رنگ بشه 

عزیزم اولا مرسی ما هم استفاده کردیم فقط اب تومرغا بریزم از اول یا توماهی تابه که رب تفت دادیم؟

خواهش میکنم گلم.تو رب که تف دادیم ترجیحا اب جوش باشه فلفل و نمک و زردچوبه رو هم تو رب تفت بدین

شکم پر بهتر نیس٠؟

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2706