2737
2739
عنوان

خانوما به سه دسته تقسیم میشن😑شما جزو کدوم دسته ای؟!👀💥

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 36 پست
خط چشم اصلا بلد نیستم .چشام درشته فقط ارایشگر واسه جشن عقدو عروسیم کشید ب غیر اون تاحالا نکشیدم‌اصلا ...

افرین😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از وقتی ازدواج کردم الانم خط چش کش حرفه ای شدم میخوام آرایشگاه بزنم😎😎

فقط خط چشم بکشی؟😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

من ک اول مداد میکشیدم بسیار ناشی بودم تو چشم میکشیدم بعداز سالها رفتم سراغ خط چشم ماژیکی یکم ک راه افتادم تازگیا خط چشم مایع خریدم خیلی بهتر شدم

قد:159/وزن شروع:70/وزن فعلی:58/وزن هدف:55/شروع:1دی97    
بلدم. از ۱۵ سالگی تمرین کردم‌ . الان حرفه ای ام

ماشاالله به پشتکار👀👌

2740
من ک اول مداد میکشیدم بسیار ناشی بودم تو چشم میکشیدم بعداز سالها رفتم سراغ خط چشم ماژیکی یکم ک راه ا ...

مرحله به مرحله پیش رفتی پس😐

منم اول مداد مشکی میکشم چون بامداد مشکی صاف میشه بعد روش خط چشم میزنم .تو هم امتحان کن 

حتما اینکارو میکنم مرسی عزیزم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
نه دوره رنگ گریم شنیون اصلاح کوتاهی رو هم دیدم😒😒 تو بیای فقط خط چش میکشم😁😁

عه خوبه پس👀😂

ان شالله راه بندازی کار کاسبیت بره رو روال😍

هم واسه خودم هم واسه ديگران به عالي ترين شكل ميكشم خط چشم😎

بمب ساعتی خنثی میکنی پس👀😎😂

2706