2726

۱.اونایی بلدن خط چشم بکشن😍

۲.اونایی ک بلد نیستن😐

بیاین بگین از چندسالگی یاد گرفتین و چجوری یاد گرفتین؟!تا بقیه هم یاد بگیرن👀

خودم جزو دسته سومم😑

تعداد رای : 57
نظرسنجی
بلدم بکشم😍اونایی ک بلد نیسین بسوزین😛
33
57%
بلد نیسم کاش یاد بگیرم👀🙁
21
36%
بلدم واسه بقیه بکشم اما واسه خودم نه😑
3
5%
از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

بلدم. از ۱۵ سالگی تمرین کردم‌ . الان حرفه ای ام

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من با مداد مشکی بلدم خوب بکشم ولی با خود خط چشم تا به تا میشه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
دسته چهارمم که علاقه ای ندارم خط چشم بکشم و بلدم نیستم

تو عروسی فامیل دور ک لازم میشه بلاخره😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

هیچ وقت سعی نکردم یادبگیرم چون از نظرم مسخره است

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
من خیلی ساله  اولین بار برای مامانم کشیدم  و عالی شد  شاید چون طراحیم خوبه و دستم ...

منم طراحیم خوبه برا بقیه خوب میکشم اما واس خودم بلد نیستم😑

2706