2737
2734

در مورد سایه ها نیمه تاریک 

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مشاوره یونگی نیستم اما سوالت رو بپرس شاید تونستم کمکت کنم

در مورد سایه و نیمه تاریک وجود اطلاعی دارین؟

بلاخره حاجتمو از شهدا میگیرم 😍😚 اللهم صل علی محمد و آل محمد هدیه به روح پاک همه ی شهدای در راه حق 
2738
بله

خب بنظرتون اگر یکی از سایه های ما تنفر از جنس مخالف باشه با چی اونو سرکوب میکنیم ؟ 

برای این ها کتابهای آقای تورج بنی صدر رو بخون

یعنی از کتابهای دبی فورد کاملترن؟؟

بعله عزیزم ایشون استاد من بوده اند  من کتابهای خانم فورد رو هم خونده ام ولی کتابهای آقای بنی ...

خیلی ممنونم عزیزم از پیشنهادتون 

بعله عزیزم ایشون استاد من بوده اند  من کتابهای خانم فورد رو هم خونده ام ولی کتابهای آقای بنی ...

شما روانشناسید ؟

2706