2733
2739
عنوان

چقدر سخته

119 بازدید | 11 پست

چقدر سخته با تمام وجود برا طرفت مایه بزاری از خودت..... چقدر سخته بخوای تمام دنیارو براش.اما اون کوچکترین زمانم برات خرج نکنه... خیلی سخته بغض خفت کنه و نتونی اشک بریزی ک بقیه نفهمن.... چقدر سخته باردار باشی و درکت نکنن. تو این دنیای ب این بزرگی حتی یه نفرم نبود ک منو بخواد.

ب زور میارمش بازار واسه ابروم.خدا نکنه خریدش تموم شه. اصلا حاضر نیس دوتا دونه مغازه رو باهات راه بیاد. غر زد. غر زد. چیزی نمیخواستم. فقط یه تیشرت بلند برا زیر مانتویی ک چند ماه پیش خریدم. همین. هیچی نمیخواستم. ابرومو جلو مامانم برد. بس اخم و تخم کرد. منم باردارم اعصابم حساسه ب اندازه کافی. اما کو درک دیگه اخر داد زدم گفتم بریم بسه هرچی غر ب دلم زدی. نمیخوام هیچی. اشتباهم این بود ک نمیرم بالاشهر خرید کنم. درک میکنم. اشتباهم همینه ک اینجوری میشه. حتی زمان هم خرجم نمیشه.. چ برسه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم حسابی از دست شوهرم شاکی ام.چندروزه معلوم نیست چه مرگشه،دیگه ازش متنفرم،از کم محلیاش،آشغال عوضی.منم عصری رفتیم بازار،مامانمم اومد باهام.بعد این یه کلمه حرف نمیزنه،وای چقدر نفرت انگیزه.بعد که اومدیم رفتم تو اتاق یه عالمه گریه کردم،شیطونه میگه راحت.طلاقمو بگیرم و دیگه اینقدر اینجور روزا رو تو دلم نزنم،7 ساله عمرم هدر رفت ،آخ که چه اشتباهی کردم انتخابش کردم

2738

عزیزم شما بارداری وکم حوصله همسرتونم تواین اوضاع اقتصادی حتما کم اورده ناراحت نباش توعصبانیت تصمیم نگیر یه روز دیگه برید خرید

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم شما بارداری وکم حوصله همسرتونم تواین اوضاع اقتصادی حتما کم اورده ناراحت نباش توعصبانیت تصمیم ن ...

من هیچی نمیخواستم.یه تیشرت میخواستم فقط... ارزشم همینه مهم نیس

من هیچی نمیخواستم.یه تیشرت میخواستم فقط... ارزشم همینه مهم نیس

عزیزم شماخیلی هم با ارزشی اینطوری نگو بنظرمن باهمسرت صحبت کن بگو دوره حساسی داری حتما درکت میکنه؛اینجام چیزی نگو یسریا فقط تودلتو خالی میکنن بدتر اززندگیت وهمسرت زده میشی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"