2737
2739
عنوان

کنکور رو چیکارکنم؟کمککک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 42 پست
نه نرو چیزی ک دوست نداری یه سال دیگم بمون 

چون رشتم ریاضیه خیلی دیگه مسخرم میکنن دوسال بمونم همین یه سالم خیلی عذاب کشیدم تازه این آخرین سالیه که نظام قدیم هس بعدش باید برم کتابای 6_۳_۳رو بخونم چیکار کنم اصن ارزش داره میترسم بعدن حتی اگه رفتم دانشگاه اون چیزی نباشه که من میخواستم و حس کنم این همه حرص خوردم واسه هیچ و پوچ

خب من تو پست اول اشاره کردم الان قبولی توی رشته ی ادبیات انگلیسی برام خیلیییی آسونه ولی خو از اول رو ...

من پرسیدم کدوم شهری جواب ندادی   با این وضعیت  بیکاری جامعه تحقیق کن جایی که زندگی میکنی  برای کدومش بهتر کار گیر میاد  اگرم شاغل بودن برات مهم نیس برو دنبال علاقه ات تا لذت رشته ات رو ببری و 4سال  خوشحال باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با گریه میخوندم میرفتم کتابخونه حالم خوب شه بین یه جمعی ک همه میخونن ک بفهمم فقط من اینجوری نیست ...

یعنی روزی یه فیلم اشکال نداره؟یه چیز دیگه تو کتابخونه ما چون شهر کوچیکی هستیم همه میشینن حرف میزنن اصن نمیشه درس خوند تو خونه هم داداش کوچیک دارم جیغ میزنه !!😀😀

2728
یعنی روزی یه فیلم اشکال نداره؟یه چیز دیگه تو کتابخونه ما چون شهر کوچیکی هستیم همه میشینن حرف میزنن ا ...

کتابخونه باز بهتره چون فضا هم عوض میشه نصف روز برو 

روزی یه فیلم شب موقع خواب نه عزیزم چه اشکالی

شما خیلی حواست به بقیه است  و برات مهمن   کتابخونه نرو    ی هدفونی  گوشی  بگیر بزار رو گوشت   عادت می کنی  صبح ساعت 7 بلند شو دوش بگیر صبحانه بخور شروع کن خوندن   کم کم راه میوفتی   بین درس خوندن اب و میوه  زیاد بخور  خیلی خوبه  روزی دوبار تست بزن  بهترین کار ممکن

2740
من آدم کلاسی نیستم باید خودم بخونم حتما

شما ادم جالبی هستی عزیزم   امیدوارم ادمهای خوبی سر راهت  قرار بگیرن  و کمکت  کنن   هر چند با خوندن چندتا پستات متوجه شدم  زیاد به حرف بقیه گوش نمیدی  هر جور راحتتری بخون   موفق باشی

شما ادم جالبی هستی عزیزم   امیدوارم ادمهای خوبی سر راهت  قرار بگیرن  و کمکت  کنن ...

مگه چجوری ام که آدم جالبیم؟ممنون بازم بابت راهنماییتون من بقیه حرفاتون رو تا جایی که بشه اجرا میکنم ولی از حرف زدن معلم زیاد نمیگیرم کلن برا این میگم باید خودم بخونم بازم مرسی شمام موفق باشین💜💜💜❤❤❤❤