2737
2734
عنوان

مسافرت با کودک 15ماهه

355 بازدید | 36 پست

سلام دوستان 

پسرم 15ماهشه میخوایم بریم مسافرت به نظرتون تومسافت مشهد تا گیلان اذیت میشه؟؟

بیشتر میترسم نفخ کنه و دل درد بشه

به نظرتون چه خوراکی و قبل و بعدش سفر بهش بدم جلو دل پیچه و اذیت شدنش رو بگیره.

لطفااا ه. راهنمایی که میتونه کمکم کنه بگید.🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسر من تو جاده حالت تهوع می گیره دکترش گفت ۲سی سی شربت پرومتازین بهش بده هم ضد تهوع هم ضد آلرژی هم راحت می خوابه تا مقصد همینم شد از کرج تا نوشهر خوابید😂😂😂

البته با پزشکش مشورت کن بعد بهش بده

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
۱۵ ماهشه ها.. من ۳ ماهه بود بردم کیش.

دوماهش بود همین مسافت رفتم.میرم پیش خونوادم.اما اونبار اذیت شد وقتی رسیدیم خیلی اذیت شد طفلک.

بخاطر همین خواستم ببینم اگه کاری میشه کرد که انجام بدم.

2738
بعضی بچه هااذیت میکنن حتی بزرگم باشن پسره من ۱۶ ماهشه ولی بازم پدرمودرمیاره حتی یه بازارم نمیتونم بر ...

اره .پسر منم وابسته به منو باباشه.جدیدانم عاشق بیرون رفتن شده یکسره میگه دده.اما تو ماشین زود کلافه میشه.میدونی اذیت میشیم.اما امیدوارم خودش زیاد اذیت نشه دل درد نشه فقط.

واقعا؟؟پس دختر من اذیت کنه

دقیقا ۱۵ ماهگیش رفتیم مسافرت از مازندران تا اصفهان

یعنی به گوه خوردن افتادیم 

همشششش گریه میکرد میخواس از ماشین پیاده شه راه بره 

بعدشم مگه بچه تو مسافرت نفخ میکنه؟؟؟؟

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
پسر من 10ماهش بود رفتیم مشهد...ازتبریز...فک کنننننن...یه بارم سال بعدش بازم رفتیم...امسال نزدیک سه س ...

انشااا به سلامتی.منم پسرم واکسن دوماهگی زد دو روز بعدش رفتم.اما وقتی رسیدیم خیلی اذیت شد.دل درد شد طفلک.خیلی گریه کرد.امیدوارم.این بار اذیت نشه.

نمیدونم خوراکی خاصی هست بدم که هم یبوست نشه هم باد نگیرتش

2706