2737
2739
سلااام تبریک میگم😍😍 امیدوارم صحیح و سالم دنیا بیاد من رفتم پیش دکتر عارفی،عکس رنگی و یه سری آزم ...

ان شاءالله که دیگه این اتفاق تلخ واسمون نیوفته امیدوارم بارداری خوب و فرزند سالم و صالح خدا بهمون بده 

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 

من یک دختر هشت ساله دارم که کاملا سالم هست پارسال باردار شدم که توی هفته ی 11 بچم سقط شد بعد سه ماه بعد اقدام کردم که سریع باردار شدم سونوی ان تی که رفتم گفتن پشت گردنش ورم دیده شده  امینو سنتز دادم بماند که تا هفته ی 15 که امینو سنتز بدم و هفته هفده جوابش اومد چی بهم گذشت وقتی جوابش اومد در کمال ناباوری گفتن بچه سندروم ادوارد هست سقطش کن الان پنج ماه از سقطم میگذره با روحیه ی داغون و دیگه میترسم اقدام کنم انقدر داستانم طولانیه که مختصرش کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک دختر هشت ساله دارم که کاملا سالم هست پارسال باردار شدم که توی هفته ی 11 بچم سقط شد بعد سه ماه ...

خدا رو شكر كه يك دختر سالم دارين، سندرومها كاملا تصادفي ايجاد ميشن و شما بازم شانس بارداري دارين فقط بايد تو بارداري امنيوسنتز انجام بدين كه خدا نكرده مشكلي وجود نداشته باشه

2731
سلام ببخشید مشکل شما حل شد چرا سقط کردید مشکل داشت بازم؟

سلام، من تا حالا ۴ بار سقط داشتم، علت خاصی هم هنوز پیدا نشده، خودمم دیگه ناامید و خسته شدم و مدتی اصلا پیگیری برای درمان نکردم، اما جدیدا از دکتر آل یاسین وقت گرفتم تا ببینم نظرشون چیه، شما مشکلتون چیه؟ سقط داشتین؟