2410
2553

آره

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

بله متاسفانه اما حالا نه هیچ وقت جز احتمالات هست اینقدر باید اقدام کنن تا سالم بشه من خودم که رفتم مشاوره ژنتیک گفت اگه دونفر سالم باشن و هیچ ژن معیوبی نداشته باشن و باداری ناهنجار داشته باشن دیگه به شانسه یا باید نا امید بشن یا مکررا اقدام کنن

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

یکی اقوام ما بچه دار نمیشن دکترها گفتن هر دو سالم هستن فقط باید هر کدوم با یکی دیگه ازدواج کنه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
بله متاسفانه اما حالا نه هیچ وقت جز احتمالات هست اینقدر باید اقدام کنن تا سالم بشه من خودم که رفتم م ...

من دو بار سقط داشتم و غير از اونا هم همين چند روز پيش مجبور شدم دخترمو تو نوزده هفته اي به خاطر انومالي سقط كنم. يعني ممكنه ما هم مشكل ژنتيكي داشته باشيم كه هيچ وقت نتونيم بچه سالم داشته باشيم؟

2706