2733
2739
عنوان

وای از دست مامان بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 55 پست

اینکه خونواده سختگیری کنن و نذارن شب پیشش بخابی به نفع خودتهبعد از عروسی متوجه میشی.بالاخره باید یه تفاوتی با عروسی داشته باشه یا نه.عزیزم الان داغی متوجه نیستی.اگر که شبا که تنها شد با اینکه عقدی بخای بری پیشش ارزشت کمتر میشه.شاید الان ناراحت بشه اما میدونه که پدر بالای سرته و حواسش به دخترش هست.اگه توی عقد هر جوری پسر خواست راه اومدی روی رابطه تاثیر بد میزاره.حتی بقول شما اون کارو ک روزم میتونی بکنیاولا باید بگم که باز روز انجام بشه از شب بهتره.دوما و مهمتر ازون اگه انجام نشه تا قبل از ازدواج خیلی بنفعه دختره و پسر میدونه که باید برای دختر جشن بگیره و خرجشو بده و خونه تهیه کنه که بتونه به اون چیزی که میخاد برسه که شان دختر حفظ بشه.درسته شوهر عقدیته اما خودتو راحت تقدیم نکن به همسر عقدیت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی تو عقدی اصلا دیگه پدر مادرت اجازه ای ندارن بگن برو یا نه شوهرته  باید میرفتی

اگر از الان جلو شوهرش رو حرف باباش اینا حرف بزنه حیلی بده که   هیچوقت اینکارو نکن جلو شوهرت 

اینکه خونواده سختگیری کنن و نذارن شب پیشش بخابی به نفع خودتهبعد از عروسی متوجه میشی.بالاخره باید یه ...

خیلیا با نامزداشون مسافرت میرن چند شب میمونن ولی خونواده من نمیذارن حتی ی شب باهم باشیم

2740
اگر از الان جلو شوهرش رو حرف باباش اینا حرف بزنه حیلی بده که   هیچوقت اینکارو نکن جلو شوهر ...

ن اینکارو نمیکنم ولی از دستشون دلخورم نامحرم نیستیم ک ،این ی شب استثنا بود چی میشد اجازه میدادن اونم تنها نمیموند

دم پدرمادرت گرم که نزاشتن‌

چه معنی داره دختر موقع عقد بمونه خونه پدرشوهر 

اگه میخواید بمونید خو چه کاریه کلا برید دیگه 

هرچیزی وقت خودشو داره

هرچی شبا نمونی بهتره ارزش خودتو حفظ کردی 

دیدم کسایی رو که موندن و پشیمون شدن 

منم تودوران نامزدی بابام نمیزاشت بمونم اون موقع ناراحت میشدم ولی الان میفهمم چه کار خوبی کرده .

ماهم تو دوران عقد نمیذاشتن شب   پیش هم  باشیم

کلا نمیذاشتن من برم  خونشون بجز همراه با بابای سبیل کلفتم و کل  خانواده

اگه میبینی کاربریم تازس بدون  تاپیک گرونی زدم ترکیده😑
خیلیا با نامزداشون مسافرت میرن چند شب میمونن ولی خونواده من نمیذارن حتی ی شب باهم باشیم

خانم مسافرت کاملا فرق داره با اینکه شب بری خونشون منم توی دوره عقد یک شبم پیش همسرم نخابیدم اما برای خریدای عروسیمون که رفتیم تهران رفتیم شبا رو پیش هم بودیم.

مسافرت قضیه ش جداس

باور کن پدر و مادرت بهترین کار دنیارو کردن ...ایکاش منم نه مسافرت نه شبا پیش همسرم نبودم ...همه زهر تنم هست....حتی الان همسرم خیلی خوب و باب میلم شده اما یاد و تاثیر اون دوران بهمم میزنه و منو نسبت به شوهرم سرد میکنه...