2733
2739
عنوان

وای از دست مامان بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 55 پست
ن اینکارو نمیکنم ولی از دستشون دلخورم نامحرم نیستیم ک ،این ی شب استثنا بود چی میشد اجازه میدادن اونم ...

عزیزم شیطون یه لحظه میره تو جلدتون اگه کاری بکنید چی  اگر اون کارو بکنید درسته از نظر شرع اشکال نداره اما خدایی نکرده اگر با همسرت به مشکل بر بخوری خیلی راحت کیتوتونه بهت تهمت دختر نبودن بزنه یا اینکه تو رو تحقیر کنه  پدر مادرا این چیزارو میگن واس وقتی که خدایی نکرده همه چیز بهم بخوره

ماهم تو دوران عقد نمیذاشتن شب   پیش هم  باشیم کلا نمیذاشتن من برم  خونشون بجز همراه ...

چطور دلت میاد راجبه پدرت اینطوری حرف بزنی؟

هر چقدم سختگیر بوده باشه باید بگی بابای سبیل کلفتم؟

شما فردا قراره مادر بشی اینجوری میخای بچه هاتو تربیت کنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور دلت میاد راجبه پدرت اینطوری حرف بزنی؟ هر چقدم سختگیر بوده باشه باید بگی بابای سبیل کلفتم؟ شما ...

بابام سبیل  داره چته؟؟؟😂😂😂😂😂من و بابام باهم نداریم شما ناراحت نباش😂😂😂

بعدم من قصد ندارم بچه دار بشم نگران تربیت نسل اینده نباش همشو شما ترببت کن

اگه میبینی کاربریم تازس بدون  تاپیک گرونی زدم ترکیده😑
2728
بابام سبیل  داره چته؟؟؟😂😂😂😂😂من و بابام باهم نداریم شما ناراحت نباش😂😂😂 بعدم من قصد ندار ...

با هم ندارین؟هرچقدم راحت باشین این یه وظیفه س که برای پدر و مادرتون احترام قائل باشین و حداقل کاری ک از دستتون برمیاد اینه که حداقل با احترام ازشون یاد کنید اینو خدا ازمون توی قرآن خواسته.

راجب فرزند دار شدن هم چرا نخاید؟

به دوره پیری هم فک کنید که فقط با همسرتون هستین و نه بچه ای دارید که ثمره عمره تون رو ببینید نه توشه ای ذخیره کردید.

فرزند باعث میشه که مهر توی خونواده بیشتر بشه

با هم ندارین؟هرچقدم راحت باشین این یه وظیفه س که برای پدر و مادرتون احترام قائل باشین و حداقل کاری ک ...

عزیزم همین شما اگه بابای من بابات بود مطمئنم حتی جواب سلامشم نمیدادی همین بابا نذاشته ن تنها  من بلکه هر۳تا خاهروبرادر  دیگم ی روز یا  خاطره خوش از بچگیمون داشته باشیم

همین پدری ک احترامش واجبه هر ایرادیشو قایم میکنم از ی جاییش ی ایراد دیگه بزنه بیرون

باعث شده خاهرم افسرده بشه

تمام شبای کودکیم با ترس   این میخابیدم ک دوباره حتما  نصفه شب با صدای کتک کاری مامان بابام بیدار میشم

هیچوقت  کسیو قضاوت نکن

اینایی ک گفتم یک هزارم دل پریه ک از بابام دارم

ولی با این حال دوسش دارم و بش بی احترامی نمیکنم

فقط  تحمل میکنم

چون با اینکه۵۵سالشه هنوز بددهنه و بی حیاس

و غیرفابل تحمل

درمورد  بچه هم فعلا صلاحیت تربیت بچه ندارم

خدا خودش  میدونه کی نعمتشو بده

اگه میبینی کاربریم تازس بدون  تاپیک گرونی زدم ترکیده😑
2738
عزیزم همین شما اگه بابای من بابات بود مطمئنم حتی جواب سلامشم نمیدادی همین بابا نذاشته ن تنها  م ...

از کجا میدونید که برای بقیه خوبه؟شاید خیلیا باشن بدتر از شما.

ضمنا احترام برای وقتی ارزش داره که پدر و مادر حق فرزند رو ادا نکردن و باهاشون بدرفتاری کردن وگرنه وقتی که پدر و مادر با فرزند با نهایت مهربونی و دلسوزی برخورد کنن که فرزند فقط باید بیمار باشه که بهشون بی احترامی کنه.

راجب خودتونم انقد راحت قضاوت نکنید که صلاحیت ندارید

اگه نداشتید ازدواجم نمیکردید پس اینو نگین بهتون توصیه میکنم برنامه اندرویدی سمت خدا رو دانلود کنید و فایلهای صوتی مرحوم استاد مهندسی رو دانلود کنید و همینطور استاد ماندگاری روشک نکن که انشالله خیلی بهت کمک میکنه

فقط دوس دارم بهت بگم خوش بحالت خوش به سعادتت که الان ناراحتیت اینه خیلیا ارزوشون اینه جای تو باشن یکیش من 

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام