2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله ک سالم و سلامت ب دنیا میاد 

منم مثه تو کلی استرس داشتم الان نی نیم کنارم خوابه خداروشکر 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
2731
2740

انشالله ک صحیح و سالمه .. نگران نباش . منم هفته دیگه جمعه  سونو انومالی دارم . 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
بسلامتی عزیزم الان بازم باردارید

نه عزیزم تازه زایمان کردم تیکر سالگرد ازدواجمه 😅

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
چه خوب که تو شهرون سونو گرافی جمعه باز .اصفهان جمعه ها باز نیستن

هیچ جا جمعه باز نیس. من ایران نیستم .اینجا تعطیلیشون یکشنبس.

هفته دیگه من میرم تو ۲۱ هفته تازه  سونو انومالی دادن. و تازه هم جنسیت و میگن . کلی استرس و هیجان دارم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706