2733
2734

فردا تولد شوهرمه میخاسم امروز واسش جشن بگیرم ک سورپرایز شه ب خانوادشو خانوادمم گفتم بعد اقا بعدازظهر زنگ زد وسایل شنامو اماده کن میرم استخر با دوستای دوران خدمتم

گفتم امشبو با هم باشیم فردا برو

برگشت گف فردا تولده نمیشه که 

منم گفتم خب بعد تولدت برو قبول نکرد 

بعد رفتم خونه مادرشوهر...

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

ب مادرشوهرم گفتم بهش زنگ بزن بگو میخایم بریم برادرزاده ماری رو ببینیم توام باشی (اخه تو ی ساختمونیم با برادرم)اونم گفت خب شما برین من نمیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اون كه نميدونسته گناهى نداره

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2731

بعد ب خواهرشوهرم زنگ زدم گفتم تو بگو میایم خونتون بشینیم

اونم زنگ زده بود گف شک کرده منم گفتم راجع ب کارم میخاسم مشورت کنم شوهرتم گفته فردا بیاین تولدمه کادو هم بیارین امشب نیسم

2740
بعد ب خواهرشوهرم زنگ زدم گفتم تو بگو میایم خونتون بشینیم اونم زنگ زده بود گف شک کرده منم گفتم راجع ...

کادو هم بیاریننن خیلی باحاله شوهرت ماری 😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اقا من رفتم دم مغازش وسایلو بدم بیشور برگشته میگه با خنده هر هر ک مامانم زنگ زده الکی مثلا تو پیشش نیستی ازونور ابجیم زنگ زده مثلا الکی میخاین یکارایی کنین ههه منم گداشتم رفتم

بعد ب خواهرشوهرم زنگ زدم گفتم تو بگو میایم خونتون بشینیم اونم زنگ زده بود گف شک کرده منم گفتم راجع ...

کادو ام بیارین😳😂😂😂

لامصب هیچ جوره گول نخورده

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

همسرتون چه با نمک گفتن‌

تولدمه ... کادو هم بیارید😂😂 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خب بنداز همون فرداشب مراسمو تولدشو

چه کاریه بزور طرفو بیاری بشونی رو صندلی بگی تولد اصلا خوشحالم نمیشه چون استخر با دوستاش بیشتر بهش نزه میده

کلا این سورپرایزز چه صغیه ای😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  
اقا من رفتم دم مغازش وسایلو بدم بیشور برگشته میگه با خنده هر هر ک مامانم زنگ زده الکی مثلا تو پیشش ن ...

بهترین کار اینه فردا همه تون خودتون بزنین به خواب و کاری نکنین بعد پس فردا تولد بگیرید سوپرایز شه 😀

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706