2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون وقتى يكى ميگه ايشالا سال ديگه عقد تو خيلى بده من بهش بگم ايشالا سال ديگه حلواى شمارو بخوريم؟ اخه خيلى اعصابم خورد ميشه هر دفه دلم ميخواد اينو بگم اما نميگم

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
نميدونم فكر كنم راست ميگى. يعنى ميگى من به همين كارى كه ميكنم ادامه بدم؟

اره مگه من چیکار میکنم?دور بیفتم هرکی گفت چی شد که این شد یا سوال در مورد زندگیم میپرسن یا میگن مبارکه توضیح بدم چی مبارکه همچین چیزی نیست یه چیزی بود تموم شد?

جواب نمیدم چون بعد هرجوابی چندتا سوال دیگه از طرفم مطرح میشه چون به یکیش جواب دادم به خودش اجازه و جرات میده سوال بپرسه. بقیشم باید جواب بدم.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
2731
حالاچن سالت هست

۲۸ سالمه 

ولی واقعا ربطی نداره اصن من ۴۰ ساله هم بشم هیشکی حق نداره بپرسه چرا 

مخصوصااااااااا این ادم 

دوستای خودم انقد شعورشون بالاس دوست صمیمیمم تا حالا نپرسیده حتی چرا 

ببین تفاوت شعور از کجا تا کجا !

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
اره مگه من چیکار میکنم?دور بیفتم هرکی گفت چی شد که این شد یا سوال در مورد زندگیم میپرسن یا میگن مبار ...

درست ميگى ولى اعصاب ادمو خيلى خورد ميكنن به خاطر يه موضوع بى اهميت كلى اعصابمو ب هم ميريزن

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
2740
درست ميگى ولى اعصاب ادمو خيلى خورد ميكنن به خاطر يه موضوع بى اهميت كلى اعصابمو ب هم ميريزن

میفهمم.خودتو مشغول کن.وقتی حرف میزنه تو ذهنت رویا پردازی کن.یا واسه فردات برنامه ریزی کن.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
بگو والا هرکی میفهمه تو عمم هستی دمشو میزاره رو کولش در میره

عااااالی گفتی 

اینارو یادداشت میکنم 

مطمئنم جوابمو میده منم مسلسل وار جملات شمارو ردیف میکنم 

خدا بخیر بگذرونه جنگ جهانی هم بشه این یه هفته بعد دوباره جلو در خونه ماس مقاومتش بالاس   

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.