2733
2734

دخترخالم یه بار یه چی گفت دهن خیلیارو بست توام بگو: بابام گفته دخترم هر چقدر بخوای میتونی خونم بگونی عجله ندارم شوهرت بدم... در واقع همش از خوبیه بابات و علاقه ای که به نگه داشتنت داره بگو مطمئن باش کلا لال میشه

اه چقد رو اعصابن این ادما.بگو دور و برم ادم حسابی ندیدم.اصلا صریحا بگو به تو چه مگه تو پولمو میدی حرص میخوری.اینقدر تند و صریح باش که جرات نکنن بپرسن.منم خیلی بدم میاد ازین چرت و پرتایی که یه عده......میگن  یا یه عده که چن سال ندیدی بیاد بپرسه عروسی کردی یا نه.خب اخه بیشعور مخفی که نمیخاستم عقد کنم تویه عنتر رو هم دعوت میکردم.  

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگه. جواب بدی جواب میده. خودتو در سطحش پایین میاری. هرچی گفت سکوت کن بهش خیره شو.یا بخند. بدتر م ...

من هميشه سكوت كردم و جواب ندادم و هر چى گفتن به روى خودم نيوردم اصلا بشون توجهى نكردم حتى نگاهشونم نكردم اما مگه تموم ميشه هر دفه منو ميبينن بم يه چيزى ميگن

تازه من كه ٢٢ سالمه. يعنى ميگم فك كنم جوابشو بده بهتره چون من ك ندادم ك فايده اى نداشته

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
2731
منم موافقم نظر این دوستمون هستم خودت بزن به ادن راه و یه باشه بگو و ول کن برو دیگه هم هرچی بعدش گفت ...

نمیشه اصن خیلی پیگیرهههههه 

انقد میگه جلوی همه تا یه جوابی بگیرم 

قبلا جوابشو نیمدادم اومد جلو اون یکی شوهر عمه ام صاف پرسید 

ازدواج کن دیگههههه

یعنی میخواستم دستو پاشو بهم گره بزنم 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
سلام  بهش بگین پول جهیزیه رو بده شوهر با من دیگه بهتون گیر نمیده  عموی منم پیله کرده بود ...

والا جهیزه عمه منو بابام داده 

من بگم اینو میخنده میگه بروووووووووو باابااااا 

تو ادمشو پیدا کن حالا نترشی 

دفعه پیش که قشنگ بهم گفت ترشیدی دیگه 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2740
من هميشه سكوت كردم و جواب ندادم و هر چى گفتن به روى خودم نيوردم اصلا بشون توجهى نكردم حتى نگاهشونم ن ...

جواب بده اون هیچوقت کم نمیاره.خودش ییشتر اذیت میشه.

خودش میدونه.زندگیه من که نیست

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
بگه. جواب بدی جواب میده. خودتو در سطحش پایین میاری. هرچی گفت سکوت کن بهش خیره شو.یا بخند. بدتر م ...

برای این ادم سکوت جواب نمیده 

بیشتر دور برمیداره و میگه حتما من یکی رو زیر سر دارم که جیک نمیزنم 

برای این ادم سکوت جواب نمیده  بیشتر دور برمیداره و میگه حتما من یکی رو زیر سر دارم که جیک نمیز ...

هرجور صلاح میدونی.پس اگه جوابشو دادی نتیجشو بیا تاپیک بزن.

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹
جواب بده اون هیچوقت کم نمیاره.خودش ییشتر اذیت میشه. خودش میدونه.زندگیه من که نیست

نميدونم فكر كنم راست ميگى. يعنى ميگى من به همين كارى كه ميكنم ادامه بدم؟

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
دخترخالم یه بار یه چی گفت دهن خیلیارو بست توام بگو: بابام گفته دخترم هر چقدر بخوای میتونی خونم بگونی ...

بابای من علنا اینو بهشون گفته باورت میشه 

گفت میخواد خونه پیش خودم بمونه 

حتی بابام یبار بهش گفت خودت که ۳۰ سالت بوده شوهر کردی چی میگی به دختر من هعی میگی موندی ترشیدی 

اصن روی اینا هیچی تاثیر نداره 

فقط باید اینارو با گلوله تانک کشت 

2706