2737
2734

سلام .بذارین از اول بگم شوهر من قبلا عاشق دختر داییش میشه و خیلی تلاش میکنه ولی خب نمیشه و بعد میاد منو میگیره و من هم در دوران عقد متوجه این موضوع شدم از بعد ازدواج این مسئله خ تو ذهنم بزرگنمایی کردم یجورایی شد ملکه ذهنم ک چی بوده چرا و ...چندین بار بحثمون هم شده طوری شده ک من از اسم طرف متنفر شدم هرکسی ک این اسم رو داشته باشه اوشون هم ازدواج کردن .دوسال پیش گوشی همسرم رو چک کردم ک عکس نوشته دلنوشته دان کرده بود تو گالریش مبنی بر دلم تنگ شده و خوشحالم ک خوشبختی و مضامین از این قبیل ..خلاصه ی دعوای مفصل باهاش راه انداختم ک افتاد ب ببخشید گفتنو اینا ..دیگه از اون موقع تا الان گفتم کاری ب گوشیش نداشته باشم تا امشب بعد از مدتها دارم برنامه هاشو چک میکنم مبینم تو سرچ اینستا آیدی طرف رو سرچ کرده و عکساشو ک با شوهرش گرفته نگاه میکنه .ب نظرتون عکس العملم فردا چی باشه

خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه

فقط اومدم بگم خيلي كار زشت و زننده ايه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جواب سوال تونو نمی دونم

ولی اینو خوب می دونم  ک  خودتونو با این تجسس ها  دارید از بین میبرید 

و از طرف دیگه  دارید نقطه ضعف می دید دست همسرتون 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
کار کی عزیز

چك كردن گوشي همسر

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

هیچی 

به نظر من همه آدما کنجکاوم بدونن کسی رو که در گذشته دوست داشتن الان چیکار میکنه البته فقط کنجکاوی 

اگه میبینی بهت محبت نمیکنه و احساس میکنی دلش با تو نیست فرق داره

منتظر اتفاقات خوبم 
هیچی  به نظر من همه آدما کنجکاوم بدونن کسی رو که در گذشته دوست داشتن الان چیکار میکنه البته فق ...

اتفاقا شوهرم همه جوره مایه میذاره برانم ولی من نمیدونم چمه از اول نقطه ضعف دادم اون ضعفمو میدونه 

ببین منو!!!!!!!!!اصلا چک نکن چون بازم یه چیزی پیدا می‌کنی باز روح و روان خودت می‌ریزه بهم ،یواش یواش از سرش نیافته اصلا حساس نشو ، رو هر چیزی زوم  بدتره ،سعی کن اهمیت ندی عوضش آنقدر خوب باش که کم کم اونو فراموش کنه و مطمعن شه که از تو بهتر نمیتونسته گیر بیاره 💞زندگیتو کن جنگ نکن.

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒
ببین منو!!!!!!!!!اصلا چک نکن چون بازم یه چیزی پیدا می‌کنی باز روح و روان خودت می‌ریزه بهم ،یواش یواش ...

یعنی فردا بهش نگم امتحانت رد شدی خودش منظورمو میفهمه سریع

ببین منو!!!!!!!!!اصلا چک نکن چون بازم یه چیزی پیدا می‌کنی باز روح و روان خودت می‌ریزه بهم ،یواش یواش ...

اخه الان ۱۰ سال گذشته از ازدواجمون

2706