2737
2739
عنوان

خانومایی که جفت سرراهی داشتین بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 26 پست
خونریزی هم داشتی؟ 

سلام دوست عزیز . شما مشکل جفت پایین داشتی چکار کردی بره بالا.  منم جفتم سراهی کامل هست نگرانم  

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چقدطول جفت میکشه بره بالا.منم کامل سرراهیه.چقداستراحت کردی.من میتونم یکم روتخت بشینم

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
2728
عزیزم چقدطول جفت میکشه بره بالا.منم کامل سرراهیه.چقداستراحت کردی.من میتونم یکم روتخت بشینم

یه سه هفته ای استراحت کردم کامل رفت بالا رو دستشویی فرنگی هم مینشستم

یه سه هفته ای استراحت کردم کامل رفت بالا رو دستشویی فرنگی هم مینشستم

همش درازکش بودی یامینشستی.من میتونم یکم بشینم؟؟؟

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
همش درازکش بودی یامینشستی.من میتونم یکم بشینم؟؟؟

من از بس همه منو میترسوندن درازکش بودم پاهامو میزدم به دیوار، استرس نداشته باش جانم همه جفت سرراهی یا پایین براشون پیش میاد فقط منو زیادی ترسوندن که خیلی خیلی خودمو اذیت کردم، من حتی از پله هم بالا و پایین نمی‌رفتم بیشتر استراحت بودم مال من تو ده هفتگی سرراهی بود اما هیچی بهم نگفتم تو سونوی آنومالی دکتر سونو بهم گفت جفتت سرراهیه که باز نمیفهمیدم یعنی چی که رفتم مرکز بهداشت خیلی ببخشید زنیکه ی نفهم بیشعور مرکز بهداشتیه منو خیلی ترسوند یه جوری صحبت می‌کرد انگار دکتره اما دکترم میگفت چیزی نیست نمیخواد استراحت مطلق بشی همین کارای سنگین رو انجام نده کافیه ولی من از ترس هیچ کاری نمیکردم، دیگه تو 22 هفته همینجوری رفتم سونو که ببینم جفتم رفته بالا یا نه البته دکتر خودم هر چی گفتم سونو بنویس برم ببینم جفتم بالا رفته یا نه قبول نکرد گفت نیازی نیست دیگه رفتم دادم دکتر مرکز بهداشت برام نوشت که رفتم خدا رو شکر جفتم موقعیتش تغییر کرده بود رفته بود بالا زیاد هم تو اینترنت نگرد که چیزای چرت نوشته 

من از بس همه منو میترسوندن درازکش بودم پاهامو میزدم به دیوار، استرس نداشته باش جانم همه جفت سرراهی ی ...

من صبح دوتاعطسه زدم وقتی رفتم دستشویی اندازه یه ناخن روی دستمال خون روشن دیدم.احتمال میدم بخاطر جفتم و عطسه اینجورشد.جفت پایین لکه بینی قرمزم میده؟چون هماتومم دارم نگرانم😔

2738
آخه دارم به پهلو میخوابم برا همین نمیتونم پاهامو بالا بگیرم

سلام خانم جفت سرراهی شماچی شد؟؟من 24هفته ام وجفتم سرراهیه کامله.خیلی نگرانم چیکنم

قسم به لبخندزیبای مادر❤🥺
سلام خانم جفت سرراهی شماچی شد؟؟من 24هفته ام وجفتم سرراهیه کامله.خیلی نگرانم چیکنم

سلام عزیزم مال منم سرراهی کامل بود اما خیلی رعایت کردم اصلا اصلا راه نمی‌رفتم از توالت فرنگی استفاده میکردم میخوابیدم پاهامو میزدم به دیوار تو بیست و دو هفته مه رفتم سونو دادم رفته بود بالا اصلا نگران نباش فقط یه یک ماهی بشین تو خونه هیچ کاری هم نکن فعلا کارتی خونه و غذا رو بزار به عهده ی شوهر و اینکه اصلا از پله بالا و پایین نرو 

سلام عزیزم مال منم سرراهی کامل بود اما خیلی رعایت کردم اصلا اصلا راه نمی‌رفتم از توالت فرنگی استفاده ...

مرسی عزیزم.روزی چندمرتبه وچنددیقه پاهاروبزنم دیوار؟

قسم به لبخندزیبای مادر❤🥺
مرسی عزیزم.روزی چندمرتبه وچنددیقه پاهاروبزنم دیوار؟

هر قدری که میتونی من معمولا تا موقعی که بیدار بودم پاهامو میزدم به دیوار نگران نباش همین استراحت باعث میشه جفتت بالا بره