2737
2734

https://scontent-frx5-1.cdninstagram.com/vp/de485654a32e47fcb2bf4402e378ad3f/5D13F83D/t51.2885-15/e35/52750280_775224279500657_1302794304419855499_n.jpg?_nc_ht=scontent-frx5-1.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTk5ODY0MDE2NjU0MjgzNTU5Mg==.2&ig_cache_prefix=full_size_&ig_cache_prefix=full_size_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله عزیزم

با اجازه استارترعزیز

سلام.ببخشید میشه منم راهنمایی کنین.دوتاسوال داشتم.

اول اینکه من موهام و شیش ماه پیش دکلره و رنگ کرده بودم الان فقط جلو موهام مشکی شده الان بخوام رنگ خیلی روشن مث رنگ عکس پروفایلتون بزارم باید همه جاشو دکلره کنم یا فقط همون جلو که مشکیه؟

سوال دومم اینه ک یه رنگی هست که مثل رنگ موهای عکس پردفایلتونه ولی عروسکی تر از اینه.رنگش چیه اسمش؟

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
با اجازه استارترعزیز سلام.ببخشید میشه منم راهنمایی کنین.دوتاسوال داشتم. اول اینکه من موهام و شیش م ...

فقط قسمتی که مشکی هست رو‌باید دکلره کنین و‌ باید موهارو‌ جدا جدا تو فویل بذارین و‌ دورش پنبه تا به ساقه ی موتون مواد نخوره وگرنه ممکنه ساقه ها دمیج شه یا قطع شه. عکس من بلوند طلاییه که باید موهاتون به پایه ۱۰ برسه از این روشنتر میشه بلوند عروسکی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
مرسی گلم عزیزم از راهنماییت یه دنیا تشکر همون رنگی که میخواستم شد 

خواهش میکنم عزیزم مبارکه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
خواهش میکنم عزیزم مبارکه

قربونت برم عزیزم ...شما تخصصتون تو کار رنگه ؟

دوستم ازم خواهش کرده که اگه میشه یه ترکیب رنگ بدون دکلره نه تیره و نه روشن برام بگین که بهش بگم اگه براتون مقدوره بازم شرمندم میکنین

قربونت برم عزیزم ...شما تخصصتون تو کار رنگه ؟ دوستم ازم خواهش کرده که اگه میشه یه ترکیب رنگ بدون دک ...

نه عزیزم یه دوره کوچیک دیدم فقط.

چه رنگی میخواد دقیقا؟ پایه موهاش چه رنگیه؟

2706