2733
2739
عنوان

شوهرم آخه چشه، میگه دوباره طلاق بگیریم، خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 38 پست
نه بچه ندارم،اعتیاد نداره، دیگه نميتونم طلاق بگیرم چون بابام گفت برنگرد اگه رفتی دیگه رو من حساب نکن ...

پدر و مادرا یه چی میگن، ولی هیچ وقت پشت بچشون رو خالی نمیکنن. نگران اونا نباش. خودت به یه تصمیم قطعی برس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خود کرده را واقعا تدبیر نیست دختر عقلت کمه ینی زمین دهن وا کرده فقط این مرد اومده پایین مرد دیگه ای نیست وای چی خیانت می‌کنه بر میگردی الان واقعا نمیشه کمکی بهت کرد باید بسازی باید تو سری خور باشی یا دائما گریه کنی 

دوستای گلم خودمم میدونم نیاید میبخشیدمش، چون بخشيدم الان پیش خودش مبگه هر بلایی سرش میارم باز ميمونه، انگار خیالش از داشتن من مطمین شده، به نظرتون چه رفتاری داشته باشم باهاش؟ یک مدت محل ندم خوبه؟ یا برم درخواست طلاق بدم و بترسو نمش؟ 

2731
به نظر شما چرا اینجوری میکنه، به خدا عز هیچی کم ندارم همه فامیلهاشون ميگن مینا عروس تک فامیله، نميدو ...

یه کلام بیعرضه اس 

زن به این خوبی خدا داده چی میخواد

محبت کن عشق بده به خانمت 

شما هم زیاد خوب شدی ولله

بخاطر این ک رو دادی بهش بخاطر این که بخشیدیش ااگ رو نمی‌دادی وضع این جوری پیش نمیرفت مردا همینن وقتی بیش از حد از یه آدم محبت میبینن حالشون بد میشه البته رنام اینجورین باید حد تعادل نگه میداشتی

به نظر من دوتا  علت داره.دیده تو طلاق گرفتی میخواد تلافی کنه.اینبار خودش طلاق بده.یا اینکه یه مدت بدون زن و مسعولیت زندگی کرده دوباره نمیخواد بره زیر مسعولیت.آزاد بوده این مدت که طلاق گرفتی.

2738
نه بچه ندارم،اعتیاد نداره، دیگه نميتونم طلاق بگیرم چون بابام گفت برنگرد اگه رفتی دیگه رو من حساب نکن ...

عزیزم تاریک های قبلت رو خوندم دیدم در حال اقدامی،چرا میخوای با این شوهر اشغال که داری یعنی بچه معصوم رو بدبخت کنی،بچه گناه داره .این اقا لیاقت هم. بودن رو هم نداره چه گریه به پدر بودن،از نظر من ازش جدا شو شاید چند وقتی خانوادت تو رو نپذیرن ولی بعد کوتاه میان،این جور افراد که رو براشون نمی کنند و مسولیت پی. نیستن یا خیانت کارن یا معتاد یا مشکل روی دارن ،به نظر من شوهر تو خیانت کاره ، و احتمالا با کسی بوده که تو رو طلاق داده ولی بعد اون زنه ولی گرده باز برگشته بن تو و الان هم هم همش خمار اونه شاید هم باهاش اشتی کرده یا با زنها دیگه باشه ،د. هر صورت این اقا پاسخ شما شوهر نمیشه،حالا میگی چزا همیشه به تو برمیگردد،چون تو ساده و مهربونی و شاغل هم هستی و متاسفانه دیده هر گوشی هم بخوان باز ت دوست دا ی و اون رومیبخشی،،