2726
عنوان

شوهرم آخه چشه، میگه دوباره طلاق بگیریم، خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 38 پست

نمیدونی چرا گفته برگرد؟یا کلش داغ بوده سا یاد وقتایی ک زنش بودی خواسته دوباره داشته باشت آخه چرا نتونی طلاق بگیری؟تا یه بچه ی بی گناه نیومده وسط این زندگی برووووووو اگه میدونی مرد زندگی نیست و بی دلیل ومنطق گفته طلاق برو اگرم میشه درستش کرد بمون و زندگی کن خانوادتم با چار قطره اشک میگذرن ازت بچشونی هر چند طلاق خوب نیست ولی گاهیی از زندگی....بهتره

دخترم تمام زندگی منهههه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پل های پشت سرتونو خراب میکنید؟ 

تو روی خانواده ات بخاطر مردی ایستادی که 3 بار بهت خیانت کرده؟! 

🤐🤐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

نه بچه ندارم،اعتیاد نداره، دیگه نميتونم طلاق بگیرم چون بابام گفت برنگرد اگه رفتی دیگه رو من حساب نکن، کاش ميشد بمیرم و اینجوری عذاب نکشم فقط میخولم ازش که دلیل این کارهاشو بگه آخه مگه من جز خوبی بهش چیکار کردم ولی ميگه حوصله زندگی ندارم جدا شیم 

عاقا ولش.کن خلاص مردا همینن خرشون از رو پل گذشت اخلاقشون عوض میشه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
نه بچه ندارم،اعتیاد نداره، دیگه نميتونم طلاق بگیرم چون بابام گفت برنگرد اگه رفتی دیگه رو من حساب نکن ...

چه بد😑 چن سالشه

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               
نه بچه ندارم،اعتیاد نداره، دیگه نميتونم طلاق بگیرم چون بابام گفت برنگرد اگه رفتی دیگه رو من حساب نکن ...

برو به پای پدرت بیوفتو معذرت خواهی کن و دندون لق و بکن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

شوهر منم امروز ظهر اومد خ‌ونه تا تونست سرم دادزد غرزد بعش گفت چرا اینقد باگوشی صحبت میکنی مامانمو گفت روباه مکار منم ماتم برده بود گفت باید به سگ پیر صاحاب خونمونو گفت برم بگم بیاد پرنت تلفونو دربیاره منم نا احت شدم گفتم فردا میرم دیگه یه لحظه اینجا واینمیستم گفت برو گمشو باز سرو صدا بیا بدو غذا بیار تا ننداختمت بیرون منم با اعصبانیت وسیله هارو بهم میزدم اونم میخندید گفتم بخند وقتی رفتم خندتو هم میبینم گفت درو قفل میکنم نمیزارم بری گفتم حالا میبینم دیگه موندم بخدا اسی جان منو تو انگار از یه لیوان اب خوردیم

اسم من الی گلی هست 😎لطفا از کلمه آتونیس صرف نظر کنید ممنون 😊😊😊😊😘❤❤❤

به نظر شما چرا اینجوری میکنه، به خدا عز هیچی کم ندارم همه فامیلهاشون ميگن مینا عروس تک فامیله، نميدونم دلیل این بهانه هاش چیه، اگه میدونید بگید خودش که حرفی نمیزنه بهم  

کسی دیگع نیست تو زندگیش 

حواسمان هست به این رک بودن هااا.....                    حواسمان نیست که چه راحت با حرفی که در هوا رها میکنیم......چگونه یک نفررابه هم میریزیم ..چندنفررابه جان هم میریزیم ..چه سر خوردگی ها یا دلخوریها به جای میگذاریم..چقدرزخم میزنیم ..حواسمان نیست که مامیگوییم ورد میشویم ومیگذاریم به پای رک بودنمان اما کسی ممکن است گیر کند... بین کلمه های ما ...وبین قضاوت های ما بین... برداشت های ما ...دلی که میشکنیم ارزان نیست....🧡💚🖤                               
2706