2733
2739
مبارک باشه دندون فسقلی 😍😍 ما که تقریبا دوماه میشه فسقل جان لثه هاش سفید و متورم شده اما در نمیاد ...

مرسی گلم 

من به یک عمل خرافاتی دست زدم خخخخ میخای تو هم بکن 

ابلیمو تازه عمش بزنه به لثه اش تا زود نیش بزنه 

مال من در عرض دوهفته شد 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز یه قاشق لعاب برنج به فسقل جان دادم انقدر دوس داشت قاشق رو ازم گرفته بود و میکرد تو دهنش خخخ ...

ااره پسر منم قاشق رو میگیره ازم و دوست داره 

روروک هم در حد یکربع تا نیم ساعت دوست داره میشینه 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
بي هنرم من عزيزم 😊آش بلد نيستم 🙄🙄🙄

یعنی بی هنر تر از من عمرا وجود داشته باشه اما همیشه میگم از وقتی مامان شدم همه چیز رو یه کم یاد گرفتم. 

کلا با دنیا اومدن نی نی ادم فقط مادر نمیشه به هزاران چیز دیگه هم تبدیل میشه😁😊

اش رشته درست کن عزیزم از مامان یا مادرشوهر کمک بگیر.

2731
مرسی گلم  من به یک عمل خرافاتی دست زدم خخخخ میخای تو هم بکن  ابلیمو تازه عمش بزنه به لثه ...

از عمه هاش دوریم فکر کنم خیلی زود بخواد بشه یه ماه دیگه ببینمشون!! نمیشه خودم در نقش یه عمه بدجنس فرو برم اینکار رو براش بکنم 😁😁😁😁

ااره پسر منم قاشق رو میگیره ازم و دوست داره  روروک هم در حد یکربع تا نیم ساعت دوست داره میشینه ...

عزیززززززم 

نیم ساعت مداوم نی نی رو نذاری هااا کمرش خسته میشه کوچولو هست هنوز 

یعنی بی هنر تر از من عمرا وجود داشته باشه اما همیشه میگم از وقتی مامان شدم همه چیز رو یه کم یاد گرفت ...

مامانم كه پيشم نيس ،مادر شوهر هم ندارم .

اره راست ميگي عزيزم بايد تمرين كنم بالخره😊😊

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

بچه ها من كارن رو امروز بردم برا واكسنش،فقط ٧٠٠گرم اضافه كرده بود و اونم كه كلا توو ماه پنج بود كه برده بودمش،اين يكماه شش ماهگيش انگار اصلا اضافه نكرده هيچي.

بنظرتون از دندونش ميتونه باشه؟خيلي ناراحت شدم

ممكنه وزن گيريش بخاطر رفلاكس خراب شه؟

راستي براي قطره ي اهن بمن گف به اندازه ي وزن بايد بدي ،اگه ٨كيلو باشه ٨قطره،٩كيلو ٩قطره.

به شما هم همينو گفتن؟

اضافه وزن ني ني هاتون خوب بود؟؟

من افسردگي گرفتم😳

2738
منم از ۱۵ اردیبهشت مثلا باید برم سرکار  واقعا موندم پزشکا معلما کارمندای دولت چجوری میرن به ای ...

چقدر زود بايد بري عزيزم،ميشه همون شش ماهگي كه،مثل كارمندا

نمیدونم والا منم خسته شدم دخترم بااینکه خوب شیرمیخوره ولی به خاطراین آلرژی مسخره درست وزن نگرفته

عزيزم وزن گيريش از اول خوب نبود؟

پسر من اين ماهش اصلا وزن نگرفته،الرژي داره 

البتع خودمم ماه قبل رژيم سختي بودم

سلام مامانا خوبین دخترم یکهفته بود دیوونم کرده بود از دوماهگی که دیگه شیر نخورد تو خواب میدادمش   این یکهفته هم نه تو خواب نه بیداری میخورد بازور میخورد ولی از دیروز گوش شیطون کر داره تو بیداری میخوره ولی هر یکساعت و نیم ۶۰میدمش قبلا تو خواب هر چهار ساعت ۱۲۰بعضی مواقع ۱۶۰میخورد   خداروشکر انگار درست شده با اینکه زود زود باید شیر بدمش ولی خوشحالم چون راحت میخوره دیگه حرص نمیخورم  و اذیت بشم برا شیر خوردن 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

برا دخترم سرلاک برنج گرفتم ولی نمیخوره خوشمزه هم هست نمیدونم چرا دوست نداره حتی تو شیشه هم ریختم گفتم شاید با قاشق نمیخوره یه مک زد دید شیر نیست نمیخورد 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
بچه ها من كارن رو امروز بردم برا واكسنش،فقط ٧٠٠گرم اضافه كرده بود و اونم كه كلا توو ماه پنج بود كه ب ...

چرا با تاخیر واکسن زدی؟ 

اره عزیزم نگران وزنش نباش احتمالا چون تو همین ماه دندونش بیرون اومده تاثیر داشته اما باز حتما سر یکماه ببرش دوباره وزن بشه ببین چطوری پیش رفته که خیالت راحت بشه یا اگه لازم بود بتونی با دکتر مشورت کنی.

نه بابا اصلا قطره اهن ربطی به وزن نداره تا جایی که من میدونم!!!! و معمولا یک میلی باید بخوره.حالا باز قرار شد رفتم دکتر بپرسم .

افسردگی نداره عزیزم که منم پسرم.تو ماه چهار فقط ۲۰۰ گرم اضاف شد اما خداروشکر ماه بعدش ۷۰۰ گرم اضاف کرد. رفلاکس هم تاثیر داره تو وزن گیری . ماه بعد چک کن ببین چطوره

برا دخترم سرلاک برنج گرفتم ولی نمیخوره خوشمزه هم هست نمیدونم چرا دوست نداره حتی تو شیشه هم ریختم گفت ...

خداروشکر عزیزم  که شیر خوردنش بهتر شده.

اصراری به سرلاک نداشته باش ، فرنی و حریره ،پوره بهش بده... کلی مواد نگه دارنده داره این سرلاک ها و هرچی کمتر مصرف بشه بهتره.

2706