2737
2734
سلام قشنگم شما خوبی اره بهیارم گفت قدش خوبه دخمل گل شما قدش چنده با وزنش؟ اره گفت باید ١۵ کیلو و ...

خوبم فدات.دخترم  سه سال و هشت ماهگی ۱۰۵ وزنش نمیدونم الان دوماه پیش ۱۸بود 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
خوبم فدات.دخترم  سه سال و هشت ماهگی ۱۰۵ وزنش نمیدونم الان دوماه پیش ۱۸بود

هزارماشاالله عزیزم خداحفظش کنه براتون

یعنی رهام اینهمه کمبود وزن داره؟

بنظرتون قدش کوتاهه؟

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزارماشاالله عزیزم خداحفظش کنه براتون یعنی رهام اینهمه کمبود وزن داره؟ بنظرتون قدش کوتاهه؟

ممنون گلم  ,نه قدش خوبه نرماله  وزن باید چهار سالگی ۱۶باشه نرمالش 

2728
ممنون گلم  ,نه قدش خوبه نرماله  وزن باید چهار سالگی ۱۶باشه نرمالش

الهی بچم نسبت حتی به سه سالگی هم وزنش کمتره😂

ولی ظاهرا لاغر نیستا اونجوری ک کمبود وزنش مشخص باشه

برای قدش خیلی نگران بودم

ممنون از این جدول گل من

شما هنوز دخمل گلی رو کلاسی چیزی ثبت نام نکردید؟

الهی بچم نسبت حتی به سه سالگی هم وزنش کمتره😂 ولی ظاهرا لاغر نیستا اونجوری ک کمبود وزنش مشخص باشه ...

عزیزم اشکال نداره بزرگتر میشه بهتر میشه وزنش  ,نه والا فعلا خیلی دلم میخواست ژیمناستیک سبتنام کنم دو جلسه بردمش همکاری نکرد دیگه گفتم چهار سالش بشه بفرستم اگه عمکاری کرد 

عزیزم اشکال نداره بزرگتر میشه بهتر میشه وزنش  ,نه والا فعلا خیلی دلم میخواست ژیمناستیک سبتنام ک ...

من برای قد چون نگرانم ژیمناستیک نمیتونم با اینکه بشدت علاقه داره و استعداد بدون دیده باشه ی حرکتایی میزنه اما خب میترسم

میخوام بفرسمش کلاس زبان

نمیدونم زوده نیست

2740
من برای قد چون نگرانم ژیمناستیک نمیتونم با اینکه بشدت علاقه داره و استعداد بدون دیده باشه ی حرکتایی ...

آره دختر منم خیلی علاقه داره خودش برا خودش حرکت در میاره,زبان رو نمیدونم گلم از کی بفرستی خوبه ولی زبان برا بچها خیلی خوبه من به دخترم همهورنگها با انگلیسی یاد دادم    میوه ها هم یه تعدادی یاد گرفته

آره دختر منم خیلی علاقه داره خودش برا خودش حرکت در میاره,زبان رو نمیدونم گلم از کی بفرستی خوبه ولی ز ...

عزیزم حتما بفرستش 

من یکم محدودیت دارم برا ژیمناستیک

رهام حروف انگلیسی کامل بلده رنگا رو بلده 

سلام گلم خوبی گل دختر شما قد و وزنش چقدره؟

عریزم الان نمیدونم قدش چنده وزنش ۱۴ هست اما دختر من وزن تولدش ۲۶۷۰ بوده بر اساس اون الان نرماله قدش رو اندازه میگیرم میگم دخترم کوتاه نیست منو باباش هم قد بلندیم

عریزم الان نمیدونم قدش چنده وزنش ۱۴ هست اما دختر من وزن تولدش ۲۶۷۰ بوده بر اساس اون الان نرماله قدش ...

عزیزم مشاالله 

چنده قد شما و همسرتون عزیزم؟

رهام الان ١٠١

وزنش ١٣ هست😢وزن تولدش ٣٧٠٠ بود

قدشم ۵٢

عزیزم مشاالله  چنده قد شما و همسرتون عزیزم؟ رهام الان ١٠١ وزنش ١٣ هست😢وزن تولدش ٣٧٠٠ بود ق ...

خودم ۱۶۵ همسرم ۱۸۷ الان دخترمو اندازه گرفتم ۱۰۱ هست قدش قد تولد هم ۴۹ بود نگران نباش بهش برس فندق برای بلند شدن قد خیلی خوبه

خودم ۱۶۵ همسرم ۱۸۷ الان دخترمو اندازه گرفتم ۱۰۱ هست قدش قد تولد هم ۴۹ بود نگران نباش بهش برس فندق بر ...

خب خیلی تفاوت قد با من  ندارید

من خودم ١۶۴ هستم همسرم ١٧٢

رهامم ١٠١هست اما تولد ۵٢ بود 

بهداشتم گفت نگران نباش 

ممنون گلم حتما بهش میدم

خب خیلی تفاوت قد با من  ندارید من خودم ١۶۴ هستم همسرم ١٧٢ رهامم ١٠١هست اما تولد ۵٢ بود  ...

آره با دختر من هم قده ولی نمودار قد پسر و دختر فرق داره اما کوتاه نیست که بخوای نگران باشی نهایت یا شبیه خودت میشه یا شوهرت دیگه بچه هام بعضی وقتا بی دلیل یهو قدشون یا وزنشون رشد نمیکنه من وزن دخترم یه مدت بدجوری ثابت مونده بود خیلی اذیت شدم

2706