2733
2734
سلام بچه ها خوبین میگم ختنه لیزر خوبه؟

سلام عزیزخوبی من پسرم روباحلقه ختنش کردم وراضیم البته ۸سال پیش

درکل براهرعمل جراحی که میگن لیزر واقعا چیزخاصی نیس مخصوصاختنه فقط بجای برش باچاقوازلیزراستفاده میشه مزینش اینه ک میگن زودترخوب میشه وازلین حرفاولی باورکن فقط بحث پوله چون من خودم سال ۹۰یه جراحی بالیزرداشتم هیچ فرقی بااونی ک همون عمل روباچاقوانجام داده بودنداشتم تازه من دیرترم خوب شدم فقط این بودک من اون سال ۵۰۰تومن هزینه اضافه دادم الان ک دیگه بماندچقدره 

بیشترین بدن خودتون آدم بستگی داره و دکتری ک جراحی می‌کنه ک بادقت باشه وگرنه خیلی فرقی درش نیست 

وخدایی که بشدت کافیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام   تولد     تینا جون  و کارن جون مبارک باشه  ایشالا تولد ۱۲۰سالگیشون &n ...

ممنون عزیزم تولددخترگلت مبارک باشه ایشالا همیشه شادیشوبببینی ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩🥰🥰🥰🥰

وخدایی که بشدت کافیست
2731

اینم تولد دوسالگی الیسا    خودمون سه تایی گرفتیم   یه جشن کوچیک  کیکش هم خودم درست کردم تزیینشم  با شوهرم    باهم انجام دادیم    حسابی ذوق  کرد خیلی خوشحال بود  یه ده دوازده  دفعه هم شمع خاموش کرد دخترم    مهموناش هم عروسکاش بودن

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
سلام   تولد     تینا جون  و کارن جون مبارک باشه  ایشالا تولد ۱۲۰سالگیشون &n ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی .تولد گل دخترت مبارک .ایشالا صدسال کنار خونواده سالم باشه و همیشه بخنده 

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
اینم تولد دوسالگی الیسا    خودمون سه تایی گرفتیم   یه جشن کوچیک  کیکش هم خودم در ...

خیلیم خوب دیگه امسال همه ی تولدا توو تنهایی برگزار شد .طفلی بچه ها .

کارن هم خیلی دوسداشت تولدشو

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
2738
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی .تولد گل دخترت مبارک .ایشالا صدسال کنار خونواده سالم باشه و همیشه بخنده&nbs ...

خواهش میکنم گلم  ,خیلی ممنون عزیزم 

خیلیم خوب دیگه امسال همه ی تولدا توو تنهایی برگزار شد .طفلی بچه ها . کارن هم خیلی دوسداشت تولدشو

آره دیگه چیکار میشه کرد   خدا لعنت کنه این کرونا  کی میخواد گورشو گم کنه راحت شیم   دختر من  خیلی پارک و اینکه با بچه ها  بازی که دوست داره ولی نمیشه رفت بیرون  ,حالل همین تولد کوچولو هم گرفتیم براشون خیلی خوب   بچه ها دوست دارن  بهشون خوش میگذره خوشحال میشن 

@پتوس۹۷   سلام پتوس جان خوبی 

تمام تاپیکات قفل بوداینجاصدات زدم کارت داشتم بهت درخواست دوستی دادم لطفاقبول کن درباره فاویسم دخترم ازت سوال داشتم قبلاباهات حرف زده بودم اگ یادت باشه 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام مامانا قد و وزن بچه هاتو نرفتین بهداشت بگیرین   چند هستن  ,دختر من امروز بردم  ق ...

من نبردم هنوز

چکاپ۲سالگی  بردی منظورم آزمایش خون هست؟

دخترت فاویسم بود؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
من نبردم هنوز چکاپ۲سالگی  بردی منظورم آزمایش خون هست؟ دخترت فاویسم بود؟؟

نه نبردم گفت وزنش خوبه نیاز نداره   ,من یکسالگی برا آزمایش خون بردم  خوب بود همچیش

من نبردم هنوز چکاپ۲سالگی  بردی منظورم آزمایش خون هست؟ دخترت فاویسم بود؟؟

فاویسم چی هست علایمش چجوره  الان تو نت خوندم نوشته بود  ارثی هست بعد دخترت علایم هم داره  شما آزمایش خون برا یکسالگی انجام دادین