2737
2734
بچه ها كيا ازمايش كلي واسه بچه هاشون دادن؟ مقدار تي اس اچ تيروئيد چن بود؟ چ عددي نرماله واسه بچه ها ...

تیروییدش بدوتولدنرمال بود؟؟

هرازمایشگاهی ی رنج نرمال داره توبرگه جلوجواب اون قسمت ننوشته ک چقدره؟

وخدایی که بشدت کافیست
تیروییدش بدوتولدنرمال بود؟؟ هرازمایشگاهی ی رنج نرمال داره توبرگه جلوجواب اون قسمت ننوشته ک چقدره؟

اره نرمال بود

نوشته ٢.٧

خوذم فك ميكنم نرماله اما خب شك دارم

قند دخترم ٨٨ هستش

كمه؟

يكم فسفر و سديم ايناشم كمه

همه بچه ها اينطورن؟

♥️🌊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره نرمال بود نوشته ٢.٧ خوذم فك ميكنم نرماله اما خب شك دارم قند دخترم ٨٨ هستش كمه؟ يكم فسفر و س ...

خوب نرماله پس مهم نیست دیگه 

۸۸؟؟قندم جلوش نوشته هابابدچقدباشه

ن بابااوناک لازم نیس واس چی اوناروچگ کرد

من اینقدتوجواب پسرم اراین چیزاروزدن کم وزیادک اصلادکتراهمیت نداد

وخدایی که بشدت کافیست
خوب نرماله پس مهم نیست دیگه  ۸۸؟؟قندم جلوش نوشته هابابدچقدباشه ن بابااوناک لازم نیس واس چی او ...

نميدونم والا ي ازمايشي نوشته بود ك ي عالمه خون از بچه گرفتن 

اوردمش خونه اينقد بيحال بود

قندو نوشته بيشتراز ١٤٠ نباشه ك اين ٨٨ 

فك ميكنم شايد قندش كمه

♥️🌊
2731

يچيز ديگه ام هست ast

ي آنزيمه ك تو خونه نوشته تا ٣٧ بايد باشه

ولي دخترم ٣٩

تو نت زده شايد دليلش كبد و هپاتيت اينا باشه

يكي ام گفته اگه عددش صدتا دويست تا زيادترباشه دليلش اوناس

وگرنه چن تا دونه عدد نه

اينقد نگران شدم اينارو خوندم

♥️🌊
يچيز ديگه ام هست ast  ي آنزيمه ك تو خونه نوشته تا ٣٧ بايد باشه ولي دخترم ٣٩ تو نت زده شايد د ...

اره اون مال کبده 

ولی ببین یچیزبهت بگم درحدچندتادونه بالاپایین اصلامهم نیس 

من دخترموک غریالگری برده بودم بعدخودبیمارستان یه چندتاازمایش متابولیک اینااضافه ترگرفته بودتواون چمدتاچیزتینابالاپایین بودزدم تونت وحشت کردم بردم دکتراصلانگاهشون نکردگفت این ازمایشات خیلی شرابط خاصی داره نمونه خون گرفتتش وکلاناشتابودن بچه ووضعیت عمومی بدن بچه وو...

قندش ک خوبه فک نکنم مشکلی باشه بعداگ ناشتابردی طبیعیه یکم پایینتربزنه 

ولی ۸۸کم نیس نرماله 

وخدایی که بشدت کافیست
اره اون مال کبده  ولی ببین یچیزبهت بگم درحدچندتادونه بالاپایین اصلامهم نیس  من دخترموک غ ...

وااي دقيقا مثه حال من وحشت كردم وقتي ديدم نوشته مربوط ب كبده

دل تو دلم نيس ببرمش پيش دكترش

اره ناشتا بود چندين ساعت بيشتراز ٥ ساعت

از خواب پاشده بود

♥️🌊
وااي دقيقا مثه حال من وحشت كردم وقتي ديدم نوشته مربوط ب كبده دل تو دلم نيس ببرمش پيش دكترش اره ناش ...

فردامیری میای خوشحال 

الکی نترس 

هیچ مشکلی نداره تااینجاش 

بیین مثلایوقت میبینی رتج نرمال یه ازمایشی مثل مثلافریتبن از۲۰هست تا۱۲۰برای شمامیرنه ۲۰درسته نومحدودس ولی خوب کمه این نیازب پیگیری داره 

یامثلابجای ۱۲۰میزنه ۱۳۰اینامشکلی نیس خیالت تخت

بجزتیروییدک بانداره یدهمم بالاپابین باشه دوباره میفرسته ازملیش اون حسابش جداست  

وخدایی که بشدت کافیست
2738
فردامیری میای خوشحال  الکی نترس  هیچ مشکلی نداره تااینجاش  بیین مثلایوقت میبینی رت ...

ايشالا
توجه كرده باشين من از اول تا الان استرس كشيدم
يادتونه ك واسه دور سرش چقد گرفتار شدم  سي تي اسكن وعكس اينا بردمش اخرش هيچي
اينا تا بزرگ بشن مارو ميكشن با استرس😂

♥️🌊
ايشالا توجه كرده باشين من از اول تا الان استرس كشيدم يادتونه ك واسه دور سرش چقد گرفتار شدم  سي ...

دندوناش تازه همين ماه پيش درومده😂الان ٤ تا داره

بچه هاي شما چن تا دارن؟ دريا چن تا كم داره نسبت ب بقيه😂😂

♥️🌊
ايشالا توجه كرده باشين من از اول تا الان استرس كشيدم يادتونه ك واسه دور سرش چقد گرفتار شدم  سي ...

ان شالله تنش سالم باشه بچه اول ادم خیلی حساسه 

سردومی ابدیده میشی البته اگ مثل من بلشی بارحساسی ولی خوب درجش خیلی کم میشه ادم  تاره میفهمه چقدحرص وحوشای الکی خورده 

وخدایی که بشدت کافیست
دندوناش تازه همين ماه پيش درومده😂الان ٤ تا داره بچه هاي شما چن تا دارن؟ دريا چن تا كم داره نسبت ب ...

تینا۸تاداشت دوتااسیابش ک فک کنم نزدیک دوماه نیش زدولی درنمیومدخیلی اذیت شدسرش بالاخره به یهفته اب هست ک دراومده دوتاسیاب بالاییم نصف دراومده ک اونادوبخوام حساب کنم ۱۲تاچون تادوس روزدیگ کامل درمیادبالاییا

نه بابامقایسه نکن مهم اینه تووقتش دربیاددیرنشده ک 

پسرهمسایه ما۴رورازدخترمن بزرگتره تیناک راه میرفت اون هنوزتازه وسایلومیگرفت راه میزفت یعنی خیلی دیرالان هردوعین همن دقیقامثل تینامیدوهه 

هیچ بچه ای اراون یکی عقب تیس یکی زودترب حرف میادیکی زودترراه میره یکی دندون درمیاره 

خلاصه ک همشون تو۵سالگی بهم میرسن 

وخدایی که بشدت کافیست
دختر داداشم هم از اسباب بازیاش که حرکت میکردن میترسید  براش همون کتاب و اسباب بازیهایی که حرکت ...

اخی عزیزم حالادخترمن عشق این چیزاس ک کوک میکنی راه میره یااهنگ میرنه

تینامدل بازیاش عین پسراس 

عین پسرم خودشوپرت میکنه روبالشتا

ماشین باری میکنه 

دقیقامدل اون بازی میکنه 

همین خودکارودفترومدادرنگی وپاک کن ازاون یادگرفته بصورت خودکارزیادبمن گوش نمیده ولی اکن هرکارکنه سریع اینم همونوانجام میده 

کلاعاشق اونه خیلی کارلشوتقلیدمیکنه 

دخترمنم زهمون کلمات قبلیومیگ فقط دس دس اضاقه شده بهش 

هرخوردنیم میبینه یسره میگ هم ،هم ،هم اینش خیلی بامزس 

ولی من فک میکردم خیلی بیشتربتونه کلمه بگه بااین همه حرفی ک داداشش میزنه 

وخدایی که بشدت کافیست
اخی عزیزم حالادخترمن عشق این چیزاس ک کوک میکنی راه میره یااهنگ میرنه تینامدل بازیاش عین پسراس  ...

ندارم جان یه راهنمایی بکن منو

پسرم سرماخورده آلرژی هم که داره دکترش هیچی نداده برای خس خس سینه ش احساس میکنم باید سیتریزن یا زادیتن اسمشو درست نمیدونم باید بعش بدم

از کدومش بگیرم و چقدر باید بهش بدم شما میدونی؟

یازده و نیم کیلویه

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
سلام مامانا خوبین؟؟مهرسا تو خونه خیلیی غر میزنه من براش وقت میزارم خیلی باهاش بازی میکنم ولی حوصلش س ...

سلام من دخترم با تلویزیون سر گرم میشه یا آهنگ براش میذارم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706