2733
2734
درست میگی  تولد میگیری؟ منکه چون نق نقو هست نمیگیرم

فقط بردار خواهرای خودم و شوهرم دعوت کنم یه بیست تایی میشن اونم نه آنچنانی معمولی میگیرم آتلیه هم که میبرمش

عیبی نداره یه تولد سه نفره بگیرید از همه چیز بهتره منم خودشون گفتن میخواییم بیایم یعنی منم سه نفره میگرفتم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
فقط بردار خواهرای خودم و شوهرم دعوت کنم یه بیست تایی میشن اونم نه آنچنانی معمولی میگیرم آتلیه هم که ...

اره تولد کوچیک که میگیرم مامان وخواهرم و  داداشم و زنداداشم 

کیک هم احتمالا باس بیبی سفارش بدم 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خوبی دل به دل راه داره  بیشتر بیا سر بزن  اخر شبا وقتی نی نی رو پاته مثلا

رهام رو پات میخوابه؟؟ دختر من که فقط شش ماه اول از اونوقت به بعد فقط زیر سینه میخوابه موندم از شیر گرفتمس چه جور بخوابونمش ...الان هم روپام میخابونمش انقد گریه میکنه که بلندش میکنم 

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 

مامانا دختر من حالش خوب نیست. یبوست داره موقع دفع ضجه میزنه. یکم هم پبیشونیش و دستاش داغه. دندوناش رو هم بهم فشار میده در حدی که صدا میده ... شیر و اب هم نمیخوره درست. 

دکتر بردم برای یبوست ولی نه لاکتولوز و نه پیدرولاکس درست اثر نمی کنه. روغن زیتون و کره هم تاثیر نکرد. پوره میوه و انجیر و ... نمیخوره. 

الان داغی و صدای دندونش هم اضافه شده. بچه اینقدر گریه کرده که الان بیحال شد خوابش برد. سابقه نداشت. 

کسی چیزی میدونه؟ دکتر میبرم که میگه الو بده و گلابی و فلان ....آخه به زور که نمیشه

فکر کنم باید ببرم متخصص گوارش. نمیدونم چرا دیگه داغه بچه

2731
مامانا دختر من حالش خوب نیست. یبوست داره موقع دفع ضجه میزنه. یکم هم پبیشونیش و دستاش داغه. دندوناش ر ...

عزیزم شما بود سویق خریدی؟؟ سویق میگن واس یبوست خیلی خوبه.. دوستم پسرش یبوستیه میکه کیلو کیلو سویق میخرم فقط واس یبوستش خیلی خوب اثر میکنه..

بعد اینکه لاکتولوز خیلی خوبه... الو و گلابی مگه دوس نداره و نمیخوره ؟ مواد غذایی یه کم دیرتر اثر میکنه ولی مرتب بده بلکه خوب بشه....رو دختر من که ماساژ روغن زیتون خیلی خوب اثر میکرد..تو غذاهاش هم حتماا بریز . داغیش هم ممکنه واس دندونش باشه 

مامانا دختر من حالش خوب نیست. یبوست داره موقع دفع ضجه میزنه. یکم هم پبیشونیش و دستاش داغه. دندوناش ر ...

ماهگل جان برای یبوست من تقریبا ۴ماه درگیربودم ببین من هرموادغذایی یامیوه روبگی به این بچه دادم هرروزتوغذاهاش روغن زیتون هرروزگلابی ولی بی تاثیربودتنهادارویی که جواب دادپودرپیدرولاکس من تقریبا ۳ماه دادم به پسرم صبح ناشتا روزی دوسوم قاشق غذاخوری تقریبا یکم قاشق سرخالی،اگه بازم دیدی هنوزروون نشده شکمش بازبعداظهر هم میدی نگران نباش ضرری نداره این پودرفیبرخالصه،دکتراین مقداربه من گفت بده اخه من قبلا یک قاشق چایخوری میدادم اصلاکارنمیکردشکمش بیشترش که کردم خوب شدخداروهزاران مرتبه شکرالان یک هفته اس پودرندادم اماصبح ها قبل صبحانه یک شیشه ابجوش ولرم با یک تیکه قندکوچیک میدم همین فککنم خوبش کرده هرروز توغذاهاشم خیلی روغن زیتون میریزم وچرب میکنم،دکتربهم گفت یبوست یه دوره ای بچه هارودرگیرمیکنه خصوصاغذای کمکی روکه شروع میکنین،دقیقاپسرم بعدغذای کمکی یبوس شدتا ۶ماه مشکلی نداشتم،من تقریبا روزی دویست سیسی ابجوش ولرم بایک تیکه کوچیک قندمیدم بخوره،میدونم قندخوب نیست اما چاره ای نیست همین مایعات بهترین داروبرای یبوستشونهانقدرخودم برای یبوستش اذیت شدم گفتم شایدتجربم به دردت خورد،برای تبش هم دندون که پشت سرهم درمیارن اماخب میدونی دیگه تب دندون کمه درحدگرمشدن ،اینکه میگی داغه فکمیکنم تب ویروسی باشه حتمافرداببرش دکتر،پسرمنم ۷دندونشودراورده تازه نیش زده شبااصلا خوب نمیخابه روزاهم خیلی بهونه میگیره دستش یکسره دهنشه،دندوناش اذیتش میکنن به هم میکشه نگران نباش فقط فرداحتماببرش دکترانشالله همیش تنشون سالم باشه این جوجه ها

عزیزم شما بود سویق خریدی؟؟ سویق میگن واس یبوست خیلی خوبه.. دوستم پسرش یبوستیه میکه کیلو کیلو سویق می ...

اره من ازهمون ۶ماهگی سویق میریزم توغذاهاش اماپریا جان اینااثری نداره برای یبوست شدیدگرچه من فکمیکنم سویق بیشتریبوست میاه خب پودرسنجدوعدس ایناهم که بیشتریبوست اورن اونایی که اسهال میشن سنجدمیخورن که شکموجمع کنه یا مثلاموزرسیده میگن برای یبوست خوبه خامش برای اسهال امااونروزبه پسرم موزخیلی رسیده دادم بازتادوروزشکمش کارنکردمشخص بودبخاطرموزه

اخی عزیزم شایدمریض شده

برایبوست ک شدیدمیشه  میوه دیگه جواب نمیده حتمابایدداروبدی یمدت بعدش دیگ بامیوه چیزابی ک روندس کنترل کنی 

من ایناروک میگی دادی بهش  تاحالاتجربه ندارم ازشون ک چطورن ولی سرپسرم ک یمدت درگیریبوست بودشربت سناگل میدادم ک خیلی خوب بودتاکم کم یبوستشم بهترشدبایدچندمدل هی عوض کنی بیینی ب کدوم داروجواب میده 

برادندون ک خیلی لج میگیرن گریه میکنن گرمم میشن ولی تب خودت بهترمیدونی چجوریه دیگ اگ دندون باشه درهمین حدمیمونه ولی مریض شده باشه تبش زیادمیشه  

وخدایی که بشدت کافیست
2738
عزیزم شما بود سویق خریدی؟؟ سویق میگن واس یبوست خیلی خوبه.. دوستم پسرش یبوستیه میکه کیلو کیلو سویق می ...

ممنون پریاجون که همیشه راهنمایی می کنی

نمیدونم چرا دختر من سویق کودک میخوره یبوست میشه. تازه سویق سنجد هم براش گرفته بودم که اصلا ندادم از ترس یبوست. 

اره یادمه یه بار شما لاکتولوز رو گفتی من دادم به دخترم خیلی خوب بود. نمیدونم چرا دیگه اثر نمیکنه. یه مدت تو یخچال مونده نمیدونم از اونه یا نه. 

ماساژم میدم اونم بی اثره. دخترم طفلی رفلاکس داره و بیشتر غذاهای خشک دوست داره برنج ماست سیب زمینی ... اب، شیر سوپ، الو، انجیر، ... راحت نمیخوره. از وقتی غذا خور شده هر چند وقت یبوست داره. به صورت ارثی باباش هم دقیقا همین طور بوده از نوزادی

الانم بچه مقعدش سوخته و دردناک شده ... دیگه بدتر

ماهگل جان برای یبوست من تقریبا ۴ماه درگیربودم ببین من هرموادغذایی یامیوه روبگی به این بچه دادم هرروز ...

خیلی ممنون عزیزم واقعا نکات خوبی گفتی

ببین سه ماه هر روز دادی؟ همونطور خشک؟ من شیرم رو میدوشم بعد پودر میریزم توش میدم بهش. تقریبا همینقدر که شما میگی میریزم ولی ناشتا ندادم. راستی چقدر بعد اثر میکنه؟

نه بابا قند خیلی بهتر از یبوسته اصلا دکتر به من هم گفت اب نبات و ... بدم. خود شربت لاکتولوز هم یه نوع قنده دیگه.

منظورم از داغ همون گرم بود شبیه مال دندونه ولی اصلا چیزی معلوم نیست و نیش نزده. نگران شدم نکنه اینم به یبوست ربط داره. نکنه التهاب روده ای چیزی باشه ... 

بچه دفع می کنه چنان ضجه میزنه و منو چنگ میزنه ادم یاد زایمان میفته. تو فکرم برم شیاف گلیسیرین بگیرم ولی یبوستش مزمن شده آخه ادم چند بار شیاف کنه 

اخی عزیزم شایدمریض شده برایبوست ک شدیدمیشه  میوه دیگه جواب نمیده حتمابایدداروبدی یمدت بعدش دیگ ...

خیلی ممنونم ندارم جون 

میگم سناگل زیر یکسال میشه داد؟

یه دوستی گفت شربت انجیر. گرفتم دیدم روش نوشته بالا یکسال. ندادم فعلا.

میگم شما بودی که بچه یکم محل دفعش سوخته بوده؟ حس می کنم بچه سوخته یا زخم شده. دست میزنم چرب کنم ناله و گریه میکنه. چیزی هست که بزنی سریع خوب شه؟ لااقل یه مدت کوتاه بزنم از این وضع دراد. لابد باید کورتونی استفاده کنم ... نظری داری؟

بچه حتی وقتی خوابه از شدت درد دفع پا میشه گریه جانسوز میکنه. دخترم اصلا گریه ای نیست معلومه الان خیلی اذیته 

ممنون پریاجون که همیشه راهنمایی می کنی نمیدونم چرا دختر من سویق کودک میخوره یبوست میشه. تازه سویق س ...

دوست من که واس یبوست از سویق راضیه.احتمالا دیگه مرتب داده اثر کرده.پودر سنجد بله یبوست میارخ...شاید دوره ایه خوب میشه... دختر منم یه مدت یبوست داش اونوقت هنوز سویق نخریده بودم هر چی میدادم اثر نداشت لاکتولوز دادم یه مدت .خوب شد دیگه هم مشکلی نداش 

خیلی ممنونم ندارم جون  میگم سناگل زیر یکسال میشه داد؟ یه دوستی گفت شربت انجیر. گرفتم دیدم روش ...

کوچولوبودبهش میدادم ولی بخدایادم نیس دقیقاچندوقتش بودهرچی بودبعدغذاخوردنش بودمدلشم اینطوربودک ازروزی ی سیسی شروع میکردی بعددوسیسی بعد۳سیسی مثلایهفته بعدازهفته دیگ میخواستم قطع کنم ۳سیسی فرداش دوسیرسی بعدی سیسی چندروزمیشدکمکم قطع میکردم یدفعه نبایدقطع کنی من یادم مثلا۳روزکارنمیکردبعدببخشیرکارم میکردانداره پی پی گوسفنددردم میکشیرگریه میکردچندماه درگیربود

واس سوختگیش من زینک میزدم بااون خوب مبشدبعضی وقتام کالاندولامیزدم 

وخدایی که بشدت کافیست

سلام مامانا همین الان مهرسا رو بردم شستم بعد پوشکش رو دادم دستش اومدم که پوشکش کنم دیدم انگار شکر گرفته به دستش نگو پودر جاذب پوشک بوده انگار دو سه تا دونه ریزی که به دستش چسبید رو خورد البته دستمو خیس کردم بردم تو دهنشو تمیز کردم دارم سکته میکنم بچم چیزیش نشه الانم خوابش برده😔😔

مهرسای نازم فرشته کوچولوی من و باباش۸/۲۸ زمینی شد
سلام مامانا همین الان مهرسا رو بردم شستم بعد پوشکش رو دادم دستش اومدم که پوشکش کنم دیدم انگار شکر گر ...

سلام عزیزم نگران نباش هیچی نمیشه 

پوشک چه مارکی استفاده میکنی؟

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
2706