2733
2739
عزیزم چه با مزه شده ماشاله کاراش 😘 تا حالا خودت تنهایی حموم بردیش ؟ من یکبار بردم سخت بود ولی تجرب ...

وای نهههه من بی هنرم ؛هنوز میترسم ؛میدم باباجونش میبرش من فقط میگیرم خشکش میکنم ،😃😃😃

برای وزنش اره دیگه خداروشکر بازم ؛چه میشه کرد؛خداروشکر سالمن واقعا

باران که ببارد تنها نخواهم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یمدت خیلی به هم میریزم دوباره خودم خودمو دلگرم میکنم سرپا میشم دلمو به چیزای کوچیک خوش میکنم خودمو د ...

بچه داری سخته خیلی به ادم فشارمیادمخصوصادوتاباشن

مرداخوب مدلشون باماهافرق داره دیگ کلاتوی فضای دیگه سیرمکنن بهترین کاراینه هروقت ازچیزی دلخوری یاناراحتی بهش بگی 

باورکن تانگی اون اصلانمیدونه مشکل ارکجاس 

من ک همیشه میگم اصلانمیزارم تودلم بمونه

کلادررابطه بامشکلی ک باشه حرف میرنم توخودم نمیرم یاقهرنمیکنم حتمامیگم 

خیلی وقتاوقتی توضبح میدی یامیشنوی یافقط تلییدمیخوای بای حرف زدن ساده کلی مسایل حل میشه .

براخونه خریدن هم گمونم میگفتی طبقه بالای مادرشوهرتی خوب فعلابمون همونجایکم دیگ جمع کنیداوضاع همینطوری نمیمونه متری یکی دوتومن اررونترمیشه 

نشدم بازیکی دوسال همین حدودمیمونه ان شالله ک صابخونه هم میشی والابااین اوضاع احوالی ک درست شده برنامه ریزی خیلیابهم ریخته 

خدابزرگه نگران نباش❤❤❤❤

وخدایی که بشدت کافیست
وای نهههه من بی هنرم ؛هنوز میترسم ؛میدم باباجونش میبرش من فقط میگیرم خشکش میکنم ،😃😃😃 برای وزنش ا ...

افرین ب باباش من اگ بدم بشوهرم ببره مطمءنم بچه گوشش عفونت میگیره اربس اب میفرسته اون تو

خخخ

وخدایی که بشدت کافیست
2731
بچه داری سخته خیلی به ادم فشارمیادمخصوصادوتاباشن مرداخوب مدلشون باماهافرق داره دیگ کلاتوی فضای دیگه ...

ان شاالله والا با این سیری که داره نجومی میره روش ینی میشه ارزونتر بشه؟خسته شدم جام کمهالان 13 ساله اینجام

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

[QUOTE=102117062]ان شاالله والا با این سیری که داره نجومی میره روش ینی میشه ارزونتر بشه؟خسته شدم جام کمهالان 

چی بگم این حزف یکی ازبسازبفروشابودک اشنابودبقول معروف تواینکاربودش 

گرچه مثل سایق ک نمیشه مثلاطلادیگ هیچوقت نمیادرو۱۵۰تومنی ک بودویهورفت تا۴۰۰

وخدایی که بشدت کافیست
بچه هاشمابازیادپی پی کردنشون مشکل دارین من با پیپی نکردنش تقریبایکماهی میشه تقریباهرروزیک قاشق پودرپ ...

عزیزم سرلاک که برنج مرغوب ایرانی نمیریزن حتما به همون حساسیت داره و شیرخشک توی سرلاک و مواد نگهدارندش 

بنظرم اگر میخوای سرلاک گندم بگیر باز بهتره حساسیتش کمتره 

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
پودر عصاره مالت از عطاری بگیر شیر افزای گالاکتومید  رهام جون هم باید کار اصلی رو بکنه تا ش ...

اخ اخ امروز عطاری بودم کاش پیامتو زودتر میخوندم 

راستی زیره سبز بهتره واسه شیر یا زیره سیاه؟

تو شیرت چجوریه؟ رک میکنه؟

رهام که جی جی منو سوراخ کرده پدرسوخته شبها بدنم درد میگیره از بس یکطرفه میخوابم 

2738
زنده باشی عزیزم ایشالا که سختی از همه دور باشه الهیی.من خودم بهم ریختم حس میکنم افسردگی گرفتم مثلا چ ...

خب عزیزم با شوهرت صحبت کن نیازهاتو بهش بگو حتما ولی با زبان نرم و آروم 

و بهش بگو باید اولویت اول زندگی واسه هم باشیم نه اینکه بچه رابطتون رو بهم بزنه و سرد بشین 

خب عزیزم با شوهرت صحبت کن نیازهاتو بهش بگو حتما ولی با زبان نرم و آروم  و بهش بگو باید اولویت ...

من خودم سرد شدم چون آرتا خاب شب و عصرش بده مثلا دو سه ساعت اول شب که میخابوننش هر نیم ساعت یبار بیدار میشه گریه میکنه عصرا هم همینطور دیکه چون همش استرس داشتم  که بیدار نشه یهو اگر رابطه ای هم بود .کلا سرد سرد سرد شدم بی انگیزه و بی علاقه 

من خودم سرد شدم چون آرتا خاب شب و عصرش بده مثلا دو سه ساعت اول شب که میخابوننش هر نیم ساعت یبار بیدا ...

ببین تقصیر هردو تون هست مطمین باش 

زن و شوهر باید حامی هم باشن وقتی تو سردی اون تو رو مجذوب کنه و وقتی اون سرده تو دلشو بدست بیاری 

ببین تقصیر هردو تون هست مطمین باش  زن و شوهر باید حامی هم باشن وقتی تو سردی اون تو رو مجذوب کن ...

اره اون بخاطر خودشم که شده قدمی بر نمیداره که این موضوع حل بشه حداقل نیاز خودشو بگه ولی نمیگه همینجوری سکوت و سکوت و سکوت منم که میرم چیزی بگم تو چرا ساکتی میگه چی بگم 

2706