2733
2739

سلام دوستان،من آزمایش هورمون دادم

Fsh رو زده ۲۱....رنج آزمایشگه هست از ۰ تا ۲۰

Lh رو زده ۱۲ .....رنج آزمایشگه هست از 0/5 تا ۱۲/۵

پرولاکتین هم هست ۲۰ که رنج آزمایشگاه تا ۲۵ نرماله

حالا به نظرتون fsh خیلی بالاست؟تا صبح نخوابیدم دکترمم تا بعد عید نیست

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
خب برو یه دکتر دیگه سوال کن تا بعد از عید بری پیش دکتر خودت

شما اطلاع نداری؟پیش یه دکتر زنان دیگه برم به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اطلاع نداری؟پیش یه دکتر زنان دیگه برم به نظرتون؟

من خیلی وارد نیستم ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه. فقط خواهشا تو نت سرچ نکن چون همیشه بدترین بیماریارو برا هر چیزی میگه. برو یه دکتر حتی دکتر عمومی هم بری بهت میگه مشکلی هست یا نه. ولی احتمال زیاد مشکلی نیست ، نمیخواد نگران باشی

2728
من خیلی وارد نیستم ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه. فقط خواهشا تو نت سرچ نکن چون همیشه بدترین بیماریارو بر ...

باشه مرسی عزیزم...ممنونم😘

2738
نه عزیزم بد نیست ولی شاید ذخیره تخمدانت خیلی خیلی زیاد نباشه ولی نشانه یایسگی نیست نگران نباش پریودا ...

چند روز عقب میفته ....اینجوری نیست که نشم با خیلی دیر به دیر بشم...همیشه از اول همینطور بودم 

چند روز عقب میفته ....اینجوری نیست که نشم با خیلی دیر به دیر بشم...همیشه از اول همینطور بودم 

سلام عزیزم بهت درخواست میدم قبول کن کارت دارم منم مشکل شمارو دارم می‌خوام کمکم کنی😘😢

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘