2733
2739
عنوان

نماز و اعمال شب آرزوها( لیله الرغائب)

| مشاهده متن کامل بحث + 3398 بازدید | 58 پست
ببخشید من متوجه نشدم ینی دوازده رکعت تموم شد اون ذکرارو تو سجده و بعد سجده اخر بگیم؟

بعد نماز و صلواتا میری سجده و 70 بار ذکر مربوطه رو میگی

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب شب آرزوهاس؟

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...
2731
من فکر نکنم تو سجده بتونم هفتاد بار بگم....از کجا بفهمم که هفتاد بار شده...سخته....ولی انشالله که بت ...

دونه تسبیح رو بشمار هفتاد تا شد یه نخ ببند که علامتت باشه هر وقت به نخه رسیدی هفتاد تا شده از سجده پا شو

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

من روزه نگرفتم😢

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم
2740
نمازش راحته من اون هفته خوندم چون این هفته نمیتونسم دیگه خدا بخواد قبول کنه یا نه نمیدونمم

قبول باشه

منم دعاکنید بارداری خوبی داشته باشم وبچه هام سالم بیان بغلم

عزیز دلم باشه حتما امیدوارم که صحیح و سالم بگیریشون بغل تو هم برا همه خانمهایی که آرزوی بچه دارن دعا کن