2737
2739

من کمر باریکم ینی با سایز کمر و شکم مشکل ندارم یا سایز پهلو یا باسن..همش رو فرمه تعریفم نمیکنما کلا چون استخون ریز هستم و وعده های غذاییم شیش وعده هستش چاق نیستم و رو فرمم..

اما سایز سینه هام کوچیکه..سرشونه هام استخونیه...حالا شونه هام هیچی ولی سایز سینه هام باعث شده هیچ مانتویی اندازم نمیشه و تو تنم زار میزنه از سه بعدازظهر تا 9شب گشتم تا یدونه اندازم شد اونم دوتا دستامو باهم بیارم جلو سرشونه هاش پاره میشه فک کنم ..

من چیکار کنم با این وضعیتم  

رازیانه دو سه روز خوردم اصن داغون شدم..انگار فشارم میوفتاد..سرم یجوری میشد

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ابری ببند

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوتین اسفنجی بزار عزیزم😐

اخه خیلی یجوریه..ینی قشنگ معلومه توش خالیه

اصلا لباس مجلسی هم نمیتونم بخرم..لباس مجلسی قشنگیش به همون قسمته

اینا رو بذارم کنار..اصلا اعتماد بنفسم اومده پایین...خودم تو خونه لباس میپوشم خوشگل نمیشه دیگه ادم یجوری میشه  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
برو باشگاه تا چاق بشی

باشگاه میگن فقط فرم میده..حجم نمیاد...

2738
فکر کنم حساسی من بیست کیلو وزنم تو ۶ ماه زیاد شد هیچی اندازم نیست حتی بزرگترین سایزم که میپوشم پهلوه ...

اخه من از اونام که فوری لاغر میشم اما باید خودمو بکشم دو کیلو اضافه کنم

اضافه هم کنم فقط از پهلو و ران و شکمه...

برای بالاتنه نمیدونم چیکار کنم...

شما باز با باشگاه و رژیم مشکلت حل میشه

روغن خراطین استفاده کن سینه هاتو زیر دوش آب سرد ماساژ بده ویتامین ای روزی یه دونه بخور 

روغن خراطین خیلی گرونه؟

اخه من از اونام که فوری لاغر میشم اما باید خودمو بکشم دو کیلو اضافه کنم اضافه هم کنم فقط از پهلو و ...

نه من کم کاری تیرویید گرفتم غذام کمه پیاده روی هم میرم اما هر هفته یه کیلو دارم اضافه میکنم به شدت افسرده شدم

اخه خیلی یجوریه..ینی قشنگ معلومه توش خالیه اصلا لباس مجلسی هم نمیتونم بخرم..لباس مجلسی قشنگیش به هم ...

خو دگ یا همین یا برو بیس تومن پروتز کن😢😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
خو دگ یا همین یا برو بیس تومن پروتز کن😢😂

2706