2737
2734
عنوان

سال ۹۷ چطور بود؟؟؟

292 بازدید | 66 پست

مهم ترین چیز برای خودم تولد پسرم بود ولی خیلی پر فراز و نشیب بود یه دوره خیلی سختی را گذروندم هنوزم کابوس میبینم اما الان خدا را شکر بهترم خیلیا اذیتم کردن مستاجر شدم شوهری یه مدت ناراحتم کرد اما خیلی صبوری کردم بلاخره گذشت و گذشتم چه میشه کرد باید زندگی کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به معنای واقعی کلمه 

گههههههههههههههههههههههههههههه💩

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

خداروشکر عاااالی ..با یکم سختی که گذشت ...

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2738

نیمه اول سال خیلی واسم خوب بود 

ار شهریور امسال سختترین دوران زندگیم 

پسرم مریض شده و هنوز خوب نشده مبتلا به صرع شده 

اصلا امسال عید هیچ شور و ذوقی ندارم 

کاش بچم خوب بود و مثل هر سال .....

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

منم یه دوره خیلی سخت بود که الحمدلله گذشت الان خوب شدیم و فراموش شد

بعد کلا خوب بود

یکمم این اواخر از نظر مالی ضرر کردیم که اونم حالا زیاد مهم نیست فدای سر بچمون

ماهم خیلی سخت گذشت ماهم مستاجر شدیم منم کابوس روزای سختمو میبینم...من ک به همه گفتم سال ک تحویل بش ...

عزیزم عین من همش میگم کاش بره اما بازم عالی بود خدا یه پسر سالم و ناز بم داد اگه آزارای اطرافیان و حماقتاشون نبود گلستون بود

2706