2737
2734
عنوان

کیا مستاجرن

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 188 پست
منم مستاجرم  و حالا حالا ها به خونه نمیرسم 😁 اما این هیچ دلیلی واسه ناراحتیم نیست . دنیا بی خ ...

چقدر مثبت اندیشی آفرین کاش منم مثل شما بودم

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چقدر تهران گرونه  اهواز توی منطقه متوسط یه خونه کلید اول و شیک ۹۰ متری میشه خرید

اره به خدا قبلا با ۴۰۰ مبتدتستی تو محله خوب بخری اما الان تو پسترین جا

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2731

مام مث شما شدیم ولی با پول کمتر...

بنظرت بعد عید بالاتر میره؟؟؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

من مستجر نیستم ولی خونم کوچیکه 68 متری قبلنا همش غر میزدم از کوچیکی خونه ولی الان میگم خدارو شکر همینم هست با وضعیت اقتصادی الان مستاجر هم که باشی دیگه خیلی سخته انشاالله همتون خونه دار بسید ما هم عوض کنیم بزرگتر بگیریم 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
جدي تو قم ميشه

آره بخدا ولی ما متاسفانه نداریم اینقدر پول میشه تو یه محله خوب بخری ۸۰ یا ۹۰ متری شخصی ساز دو خوابه آخه من همش تو دیوارم باورت میشه یه وقت ها خیلی دلم میگیره که مستاجرم میرم آگهی های فروش خونه ها رو نگاه میکنم عکس هاشو انقدر خوشم میاد خونه های شیک رو میبینم ما که نمیتونیم بخریم عکس هاشو حداقل ببینیم😏😏😏😏

2740
من تا دو سال پیش مستاجر بودم. یعنی ۱۳ سال مستاجر بودیم.  اون موقع ناراحت بودم ولی الان دلم واسه ...

نه شوهرم خداروشکر درآمدش خوبه ولی چون کارش آزاد سرمایه مغازه کرده 

من مستجر نیستم ولی خونم کوچیکه 68 متری قبلنا همش غر میزدم از کوچیکی خونه ولی الان میگم خدارو شکر همی ...

دقیقا منم قبل از گرونی خیلی غر میزدم به خونه کوچیکمون ولی الان دیگه میگم اگه همینم نبود ...‌‌

ماااااااااااااا

5ساله ازدواج کردیم مستاجریم 2تا بچه داریم شغل همسرمم آزاده و20تومن سرمایه که الان 15پیش 350 کرایه میدیم.من ب همسرم میگم بیا از تهران بریم شهرستان زمین بخریم خونه بسازیم اون قبول نمیکنه میگه شهرستان جای پیشرفت نداره.ماهم فقط توخونه ایم.الان اکثر بازیگرا میان طرف ما اسی بیا سمت ما واوان با400میتونی خونه ی خوب بگیری

خدااااااااااااااااااابغلم کن.خیلی خستم
2706