2733
2739
عنوان

کیا مستاجرن

| مشاهده متن کامل بحث + 3027 بازدید | 188 پست
اخور دگرانو خوب اومدی😂😂🤦😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ببین خودتم میدونی اخور داری. دیگه حرفی نمون ...

نی نی یار تگ میکنم اونجا حرفی داری بیا بزن 😊

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکرار توهماتت نکن .چون حنات رنگ نداره.دفاع داری بگو.  اونقد تو نداری بزرگ شدی ک تا خرخره عقده ...

سلام بعد از پیام من با اولین پیام تو تاپیک های این کاربر یا اذیت کردن یا تیکه انداختن به ایشون تو تاپیک های دیگران دسترسیتون بسته میشه 4 تا خانم هستین امدین اینجا تفریح کنین چرا همو اذیت میکنین و باعث اعصاب خردی هم میشین؟ کل کل و توهین و ریپلای مدام ممنوع هست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
نی نی یار تگ میکنم اونجا حرفی داری بیا بزن 😊

کسی میاد بحث میکنه نادیده بگیرین هر چی بحث کنین تمام نمیشه ادامه دار میشه و اخرشم به توهین و لغو هر دو تمام میشه من همیشه دو طرف دعوا رو لغو میکنم چون شما ادامه ندین و نادیده بگیرین که ادامه دار نمیشه میشه؟ ریپلای رو نذاشتیم واسه این که تا اخرین قطره ی خون همون ریپلای کنین گذاشتیم جواب همو تا یه اندازه ای بدین یک بار نادیده بگیرین ایشون هم دیگه نمیان بحث کنن پست توهین هم میذارن همون اول گزارش بزنین و جواب ندین ما رسیدگی میکنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2731
سلام بعد از پیام من با اولین پیام تو تاپیک های این کاربر یا اذیت کردن یا تیکه انداختن به ایشون تو تا ...

خدا شاهد هیج کدوم از خرفای من دروغ و توهم نیست به جون بچم قسم این خانم کلی به من تحمت زدن اصرار که حرفات الکی گفتم با شما درمیون بزارم خودتون متوجه بشید 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
کسی میاد بحث میکنه نادیده بگیرین هر چی بحث کنین تمام نمیشه ادامه دار میشه و اخرشم به توهین و لغو هر ...

چشم عزیزم دیگه ادامه دار نمیشه از اولم باید گزارش میزدم شمارو در جریان میزاشتم 

سلام بعد از پیام من با اولین پیام تو تاپیک های این کاربر یا اذیت کردن یا تیکه انداختن به ایشون تو تا ...

نی نیار جان این کی گفته ک قراره ما پیگیر همچین کسایی باشیم؟!تازه بخودش هم گفتم چون نمیشناختم اومدم ببینم چ میگه .اما وقتی فضای سنگین تاپیکو‌دیدم و نظرمو‌گفتم به توهین و فحاشی شروع کرد ک تو چقدر بی شخصیتی و ...

.اشتباه من اینبود همونجا گزارش نزدم. و فقط گفتم بنا ب تاپیکای خودش از فضای خانوادش گفتم و متذکر شدم چطور تحمل ی نقد ونداره؟؟!!! ک باز بیشتر و بیشتر توهین کرد و البته منم بطور طبیعی جواب درخورش رو دادم. 

همونطور ک بخودش گفتم من هرگز وقتمو پای این تاپیکا حروم نمیکنم.من بیشترین زمانم برا زندگیم و همسر و بچمه خداروشکر.و ترجیحم اینه زمان کوتاه اینجا بودنم برام مفید باشه نه بیهوده‌.

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹
نی نیار جان این کی گفته ک قراره ما پیگیر همچین کسایی باشیم؟!تازه بخودش هم گفتم چون نمیشناختم اومدم ب ...

حالا این کاربر پولداره یانه چیکار داری 😂 اگه بیکاری یکم فیلم ببین  کتاب بخون

پسر گلم ، گل زیبای من مرسی که زندگیمو با اومدنت زیباتر کردی   
2740
حالا این کاربر پولداره یانه چیکار داری 😂 اگه بیکاری یکم فیلم ببین  کتاب بخون

پووووف تو از کجا پیدات شد، ببین تاپیک‌کی رو ،یسال بعد ریپلای میکنی.خدا عقل بده. البته اونقد مشغول هستم‌ک چندماهیه سر نزدم اینجا، حالا تو چیزی نمی گفتی کسی نمی گف بی زبونی😶خدایی ریپلای داشت بعد این تاریخ؟!خدا عقل بده،مردم چ بیکارن

🖤✌️🫂🥀🌈            درخواست دوستی ندید لطفا .با کمال احترام برای دوستان،نمیپذیرم🌹