2737
2739
عنوان

علائم خیانت

231 بازدید | 11 پست

بچهاراستش انقد تو نی نی سایت از خیانت و اینا شنیدم ب همه مردا مشکوک شدم.علایم خیانت چیه ب نظرتون.همسر من چهره معمولی داره ولی موقعیت اجتماعی بالایی داره و کلی همکار مونث.ب نظرتون چیکا باید بکنم ک بهش اطمینان پیدا کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثلا سوال پیچش نکن زیاد..اگه از همکارای خانومش چیزی گفت زود پرخاش نکن که بیاد همه چیو بهت بگه همیشه.

نسبت به گوشیش حساسیت نشون نده

در کل خودتو حساس نشون نده...حساس باشی مردا خل میشن😐

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است

خیانت مثه یه موجود خزنده اروم و بیصدا ممکنه وارد هر زندگی بشه! مهم اینه که چجوری مدیریت کنیم هم خودمون و هم مخاطبمون. قبلا یه تاپیک در باره تعریف کلی خیانت زده بودم. ولی خب دیگه خیلی کم سر میزنم‌اینجا

هر چه در فَهم تو آید؛ آن بُوَد مَفهوم تو

من امشب به شوهرم گفتم که زن وشوهرتوی زندگی باید به هم ارامش بدن حالااگه این وسط حال بامن خوب نبوداحساس خوشبختی نکردی بهتره راحت هرکی راه خودشوبره چون زندگی که اجباری نیس  

بنی ادم بنی عادتن ☹
2738

اهل گوشی بازی نیس گاهی ک جآمیذاره خونه میگ هر کی زنگ زد جواب بده شماره داخلیمو بده.هر کیم زنگ زد زن بودو از تلفن ثابت های مختلف.خب من واقعا حساس نشم!یا میاد میگ فلان همکار خانومم از لباسم تعریف کرد یا زن مطلقه طبقه بالایی باهاش در تماسه در مورد ساختمان یا همکار خانوم میفرمایند اصلا بهتون نمیاد ازدواج کرده باشین چ برسه ب بچها.واقعا خوش بین باشم و شک ب دلم راه ندم؟

شما بهترین باشین ، ملکه شوهرتون میشین

خوش رو ، خوش اخلاق، مهربون، خوش پوش، آرایش ملیح، لباس مختلف، هر پنج س کس با لباس س کسی، نظافت شخصی ، تمیزی خونه، مرتب بودن بچه ها، آشپزی خوب و تزیین غذا، احترام به خودتون، هدیه دادن، گفتن اینکه بهش افتخار میکنین، گل دادن، تشکر کردن و قدردان بودن، با ورزش و رسیدگی به سلامت جسم و پوستتون متوجه میشه یک ملکه تو خونه داره، و شما میشین بهترین برای همسرتون

برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحبمون...