2733
2739
عنوان

حاملگی

1409 بازدید | 7 پست
با عرض سلام
من این ماه کلومیفن مصرف کردم و روز 8 پریودم پیش دکتر رفتم در سونوگرافی یک تخمک 17.5 میلی در تخمدان راستم داشتم که دکتر همون روز به من آمپول HCG زد تا تخمک آزاد بشه در ضمن 1 ماه پیش هم عکس رنگی از رحم گرفتم که در لوله تخمدانی چپ کمی چسبندگی داشتم که با داروی تزریق شده در زمان عکس برطرف شد. الان که روز 20 ام پریودم هست و دو روزه که در سمت راست شکم درد تیر کشنده و تیزی دارم که بیشتر زمان عطسه و برخاستن تولید میشه میخوام بدونم که آیا احتمال حاملگی خارج رحم در من هست؟
و با توجه به اینکه 10 تا قرص استروژن خوردم و 3 روز یکدفعه پروژسترون میزنم احتمال اینکه حامله بشم چقدر هست؟
پیشاپیش از پاسخ شما تشکر میکنم
با عرض سلام
نمیدونم چرا جواب سوال من رو همیشه دیر میدید. جواب سوالات اشخاصی رو که بعد از من سوال مطرح کردند رو دادید اما من همچنان منتظرم هر بار که سوال مطرح میکنم همینطوری میشه یادمه جواب یه سوالمو هیچ وقت ندادید!
نمیدونم چرا احساس میکنم خوشتون نمیاد جواب سوالات من رو بدید
هر وقت سوال مطرح میکنم و میام میبینم اینطوریه از سوالم پشیمون میشم و دوبهره یه مدت به سایت سر نمیزنم اما دوباره وسوسه میشم و این به خاطر نیاز به یک راهنماست
خواهش میکنم دلیل اینکه پراکنده و اینطوری پاسخ میدید رو بفرمایید
با تشکر
به هر حال کسانی که میان اینجا و سوال مطرح میکنند ممکنه در شرایط پر استرس و اضطراری قرار بگیرند و از سر نیاز شدید برای شما سوال میفرسته
پاسخ شما هم به سوالات ها اینقدر کوتاهه و مبهمه که خیلی وقتها نمیشه از توی پاسخ جواب قانع کننده ای پیدا کرد
قطعا شما بسیار پر مشغله هستید اما به نظر من وقتی لطف میکنید و سوالها رو میخونید و پاسخ میدید یه مقدار واضح تر و بدون ابهام پاسخ بدید و به ترتیب زمان مطرح شده پاسخ بدید
امیدوارم از من دلخور نشید
با سپاس فرح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم فرح
پاسخ دهندگان سایت مختلف هستند. مطمئن باشید که هیچ تبعیضی در مورد پرسش کنندگان وجود ندارد. هر فرد بر حسب حیطه تخصص خود جواب می دهند و طبیعتا همه همیشه در سایت حضور ندارند. بخصوص که سوالات تخصصی بطور offline توسط متخصصین زنان و زایمان جواب داده می شود.
بزودی به سوال شما پاسخ داده خواهد شد.
2728
با عرض سلام و تشکر از پاسخ شما
من تا به حال نتونستم پاسخ همه سوالهامو بگیرم
اگر که جواب این سوال منو بدید خوشحال میشم
من این ماه با اینکه کلومیفن و اچ سی جی و پروژسترون مصرف کردم و با کمک جدول دمایی و سونوگرافی روز تخمک گذاری رو سعی کردم پیدا کنم اما باردار نشدم
دکتر گفت که 15 روز بعد از اینکه آمپول HCG رو زدم اگر پریود نشدم حامه هستم اما من 18 روز بعد از زدن آمپول HCG پریود شدم و این ماه هم مثل ماه قبل پریودم 25 بود و تابع قانونی که دکتر گفت نبود
سوال من اینه که
1- آیا ممکنه دکتر در تشخیص زمان آزاد شدن تخمک اشتباه کرده باشه ؟
2-چون 2 روز بعد از زدن آمپول HCG من شروع به زدن آمپول پروژسترون 50 میلی کردم آیا ممکنه این آمپول ها مانع آزاد شدن تخمک شده باشه
3-من تو ی نیمه دوم پریود قبلی 4 تا آمپول پروژسترون زدم آیا در دوره جدید پریودم این آمپولها مانع تخمک گذاری من می شوند؟ چون نا جایی که میدونم یک سری از آمپولهای پروژسترون هست که سه ماه یک دفعه میزنند و مانع حاملگی میشه؟
4- سوال بعدی من اینه که من 10 روز پیش آزمایش پرولاکتین دادم و خوشبختانه میزان اون 1.4ng/ml بود که در واقع زیر رنج آزمایشگاه بود البته من از پارسال زمستون کابرگولین رو قطع کردم اما یکماه ونیم هست که دارم میخورم هفته ای 2 تا . دکتر بعد از دیدن نتیجه گفت که هفته ای نصف یعنی 0.25 میلی بخورم
به نظر شما من برای ماه آینده برم پیش دکتر و کلومیفن مصرف کنم یا اینکه با پایین اومدن پرولاکتین برای بارداری طبیعی خوشبین باشم؟
5- و سوال آخر من اینه که مصرف کابرگولین باعث میشه پرولاکتین پایین بیاد اما کمتر از رنج طبیعی آزمایشگاه میشه به هین خاطر من نمیدونم که کم بودن اون هم در احتمال حامله شدن من کم میکنه یا نه؟
پیشا پیش از صبر و حوصله و پاسخ شما سپاس گذارم و از شما میخوام که جواب سوال منو بدین

ایا احتمال
خانم فرح
من از این جمله شما تعجب می کنم که می گوئید "من تا به حال نتونستم پاسخ همه سوالهامو بگیرم". شما تا کنون در 8 thread سوال مطرح کرده اید که پاسخ همه آنها را داده ایم:
http://www.ninisite.com/qa/search.asp?search=farah&SearchBy=sender&ForumToSearch=0
2738