2737
2739
عنوان

امروز رفتم برا معاینه ۳۹ هفتگی😣

430 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها.من امروز معاینه شدم خیلی درد داشت مردم 😢گفت هیچی دهانه رحمم باز نشده وتنگه دهانه رحم برو احتمالا دو هفته دیگه طول بکشه😣😣😣😣😣راهکاری دارین که زایمانم زودتر بشه.شربت خاکشیر فقط دارم میخورم

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوبه که ، چرا عجله داری ؟ 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

عزیزم مرتب نزدیکی بدون جلو گیری داشته باش بعد هر بار نزدیکی هم یه دوش اب گرم بگیر بعد پیاده روی داشته باش و فعالیتت رو زیاد کن زعفرون هم اصلا نخوریا

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

وووووییییی دو هفته دیگه هم مونده حالا😐😐😐😐این اخرا خیلی سخت میشه منکه هنوز ۳۵ هفتمه استخوان شرمگاهیم به شدت درد میکنه به زور میتونم راه برم

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738
عزیزم مرتب نزدیکی بدون جلو گیری داشته باش بعد هر بار نزدیکی هم یه دوش اب گرم بگیر بعد پیاده روی داشت ...

زعفرون مشکلی داره مگه؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
خانمهابیایین تاپیک آخری منم بخونیدکمکم کنید😣ازامروز یه طوری ام کلا😢

سوال تاپیکت خیلی چرت بود خب ما از کجا باید بدونیم؟؟باید بره دکتر دیگه😐😐😐😐

اسی فقط اومدم بهت بگم خوشبحالت 

من که تازه اول راهم و خیلی خستم

حالت تهوع و بی اشتهایی داره نابودم میکنه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706