2737
2739
عنوان

طلا دست دوم

480 بازدید | 17 پست

سلام به همگی

کسی میدونه طلا دست دوم( بدون اجرت) تو تهران کجا باید رفت؟؟؟ اگه جای خاصی رو میدونید شماره تماس دارید بگین ممنون

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جاي خاصي نداره هرطلا فروشي بري بپرسي شايد داشته باشه 

گفتم شاید کسی سراغ داره چون اخرین بار برا حلقه و نشون رفتم چهارراه استانبول کلاه گشاد گذاشت سرمون فک کردیم کلی تخفیف هم داده بهمون حلقه ام سیاه شده نمیدونم چرا

گفتم شاید کسی سراغ داره چون اخرین بار برا حلقه و نشون رفتم چهارراه استانبول کلاه گشاد گذاشت سرمون فک ...

واقعا چرا سياه اخه ببر يه طلا فروشي ديگه نشونش بده ،من اكثر طلاهامو از ارياشهر ميخرم 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
2738
گفتم شاید کسی سراغ داره چون اخرین بار برا حلقه و نشون رفتم چهارراه استانبول کلاه گشاد گذاشت سرمون فک ...

ببین طلای دست دوم بهترین راه اینه تو دیوار بزنی معمولا زده 5 تونن یا ده تومن روی تابلو اصلا سرت کلاه نمیره با طرف قرار میزاری چند تا طلا فروشی میرین و قیمت میگیرین تا مطمئن بشین اصله و بعد میرین تو یه طلا فروشی و جلوی طلا فروش یکی میره پولو واریز میکنه شمام طلا رو میگیری باید دونفر یا سه نفر باشین حتما مرد هم همراهت ببر 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

طلاهای نو گاهی سیاه میشن  بشورش حسابی ببین درست میشه یا نه 

بعدم میتونی از دیوار  با فاکتور طلا بخری 

واقعا چرا سياه اخه ببر يه طلا فروشي ديگه نشونش بده ،من اكثر طلاهامو از ارياشهر ميخرم 

نمیدونم هنوز نبردم جایی

مرسیی عزیزم

طلاهای نو گاهی سیاه میشن  بشورش حسابی ببین درست میشه یا نه   بعدم میتونی از دیوار&nb ...

شستمش میگفتن تو اب و پودر دستی بجوشونین ولی هر روز پهن تر میشه سیاهیش

شستمش میگفتن تو اب و پودر دستی بجوشونین ولی هر روز پهن تر میشه سیاهیش

ای وای  پس حتما قاطی داره و طلا خالص نیست 

چ بد  چنتا طلافروشی نشون بده 

خوب چرا نرفتی از طلافروشی بخری  ک مطمئن تره

ببین طلای دست دوم بهترین راه اینه تو دیوار بزنی معمولا زده 5 تونن یا ده تومن روی تابلو اصلا سرت کلاه ...

عاره تو دیوار خوبه ولی ی مدل دیدم خوشم اومده میخواستم نشون بدم که لنگه اون کسی میاره براشون یا نه

2706