2737
2739
عنوان

چطور دل بقیه رو بدست بیاوریم؟

2651 بازدید | 64 پست

تا به حال دیدین بعضی از آدم ها توی زندگی شما انگار که آهن ربا دارند؟

یه چیزی درونشون هست که شما رو جذب میکنه، یه چیزی دارن که خیلی دوست داشتنیه، وقتی شما کنار اونها هستید احساس بهتری نسبت به خودتون دارید، به نظرتون اونها چه تفاوتی با بقه دارن ؟ چی باعث میشه که اونقدر جذاب باشن؟

خب اونا اون ویژگی ای رو دارن که اون آدم خاص دوست داره 

میدونی 

یعنی ویژگی مشخصی نیست که 

شما جذب یه چیز میشین من جذب یه چیز دیگه 

ولی خب همه ی آدما فکر کنم آدمای یکم غیر قابل دسترس تر رو دوست دارن 

چون ادم هنیشه دوست داره چیزای ناشناخته تر رو کشف کنه 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
خب اونا اون ویژگی ای رو دارن که اون آدم خاص دوست داره  میدونی  یعنی ویژگی مشخصی نیست که& ...

نه منظورم اونایی هستن که اکثر ادما موافقن که اونا جذابن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

3 مورد کوچیکی هست که بنظرم باعث میشه برای همه جذابیت بیشتری پیدا کنید و این ربطی نداره که به فرد دیگه ای تبدیل شید ، میتونید خودتون باشید نیازی نیست ذات خودتونو تغییر بدید ولی گاهی بعضی از عادت های کوچیک هستند که با تغییرشون افراد رو به ما جذب میکنه و باعث میشه افراد با ما رابطه بهتری پیدا کنند.

اگه دوست دارید بگم و البته منم دوست دارم نظر شما رو در این باره بدونم

2731

1- اگه چیز خوبی در کسی میبیند بهش بگیید:

اگه چیزی قابل تعریفه، اگه شما متوجه شدید یه چیز خوبی داره، یه کاریکه انجام داده یا یه چیزی که پوشیده، یه اتفاقی که برای شما قابل تقدیر باشه. شاید بنظرتون واضح باشه و احتیاج به گفتن نباشه ولی ما خیلی وقتا چیزای خوبی که در کسی حس میکنیم به روشون نمیاریم. بنا به دلایلی ما همه اینا رو پیش خودمون نگه میداریم، پس بگید، شاید باور نکنید چه تاثیر مثبتی داره این کار به اونها احساس خوبی میده و وقتی ما باعث میشیم که کسی احساس خوبی داشته باشه ناخودآگاه جذبشون میکنیم.

2- مواظب حرف زدنتون باشید:

گفتن الفاظ ناخوشایند و ناجور در مورد خودمان به افراد دیگر باشیم. اگه شما کسی رو بشناسید که همیشه در مورد خودش با الفاظ بدی حرف میزنه و میگه من همیشه گند می زنم، من خیلی آدم بی خودی هستم، من به درد هیچی نمیخورم... این کارشون چه احساسی به شما میده؟ قطعا به ما احساس ناراحتی میده . ما اون لحظه نمیدونیم چکار کنیم و این کار اون شخص رو از ما دور میکنه. البته این کار با زمانیکه افراد به مشکل میخورند و مثلا میگند روز بدی داشتند و نیاز به حمایت ما دارند یا دنبال گوش شنوا میگردن فرق میکنه، این متفاوته، این حس بد نسبت به خودمونه که اونا رو پس میزنه ولی صحبت از موقعیت های بدی که توش قرار گرفتیم اونا رو جذب میکنه، پس دفعه بعد که به مشکل برخوردید سعی کنید از موقعیتی که توش هستید حرف بزنید تا به خودتون بد و بیراه بگید

3- آخرین موردی که باعث میشه شخصی جذاب بنظر بیاد زمانیه که نسبت به ما اشتیاق نشون میدن.

درباره دیگران سوال کنید و نشون بدین دونستن در موردشون براتون جالبه. اجازه بدین صحبت کنن و در جمع مشارکت داشته باشن. این نشون میده که ما توجه میکنیم و نسبت به اونها کنجکاویم. چیزی که یه فرد رو برای ما جذاب میکنه اینه که اونها نسبت به ما هیجان و علاقه نشون بدن و اگه یکم دقت کنید میبیند آخرین باری که از کسی انرژی خوبی گرفتینو ازش خوشتون اومده احتمالا اونا تمام وقتی که با شما بودن از خودشون حرف نزدن و بیشتر به شما گوش دادن از شما سوال پرسیدن و بهتون اهمیت دادن

البته من پیشنهاد نمیکنم که کاملا به بقیه اهمیت بدیم و از خودمون حرف نزنیم چون اصلا خوب نیست. رابطه باید دو طرفه باشه و تعادل داشته باشه هم اونا حرف بزنن هم ما حرف بزنیم ولی در شروع یک رابطه خوبه که به اونا احساس راحتی بدیم و فضای بیشتری بهشون بدیم.

شما هم اگه موردی بنظرتون میاد بگید  

ممنون از تاپیک اموزنده شما

به نظرم اینکه بنا بر موقعیت همیشه حرفی برای گفتن داشته باشیم مثلا:

اگه کسی از موضوعی ناراحته سعی کنیم یه موضوع مشابه براش مثال بزنیم که فکر نکنه این موضوع فقط برای خودش اتفاق افتاده.

اگرم کسی خوشحاله ماهم با تعریف کردن خاطرات خوب و بامزمون جو رو شادتر کنیم.

2738
ممنون از تاپیک اموزنده شما به نظرم اینکه بنا بر موقعیت همیشه حرفی برای گفتن داشته باشیم مثلا: اگه ...

ممنون از توجهتون

چه جالب، دیگه چی؟ یعنی اگه خوشحال یا ناراحت نباشه چجوری میتونیم جذاب باشیم؟

من فکر میکنم اینکه راحت باشیم و خودسانسوری نکنیم هم شاید بی تاثیر نباشه

به نظر من جذاب بودن تو خون ادماس

بعضي ها هستن كه اگه تو هر گروه سني هم كه باشي جذبش ميشي و دوست داري باهاش حرف بزني

حالا شايد قيافش هم اونقدرا زيبا نباشه ولي بشدت ادما جذبش ميشن

يا مثلا چيزايي رو كه به خودت قول ميدي به هيچكس نگي با يه نگاه گيراش ، شروع ميكني به حرف زدن راجع به همه چيز و همه كس

بازم ميگم به نظرم اين ويژگي ها اكتسابي نيستن بيشتر ذاتي ان

دوستان تيكر بارداري نيست 😎😎😎 خدايا شكرت 🌸🌸🌸درضمن بدونيد دنيا ارزش هيچ چيز رو جز شاد زندگي كردن نداره 😀😀😀 پس فراموش كن 🙃🙃🙃 لبخند بزن 😆😆😆 برقص💃🏻💃🏻💃🏻 و درپي آزار كسي مباش 🗣🗣🗣 دوستون دارم بي منت♥️♥️♥️
به نظر من جذاب بودن تو خون ادماس بعضي ها هستن كه اگه تو هر گروه سني هم كه باشي جذبش ميشي و دوست دار ...

خب بنظرت چه چيزي تو داتشون هست كه انقدر جذابشون ميكنه؟

اگه كسي مد نظرت هست همونو بگو

بهشون امیدواری بدیم حتی اگه از همه چی نا امید شده باشه شرایطش جور نبود در هر حال. نیتتو خوب کن تو حرف زدن باهاشون از قصد چیزی نگو وقتی میدونی ناراحت طرف ناراحت میشه. مثلا عه فلانی چقدر چاق شدی خب طرف خودش میدونه نیازی به گفتن شما نیست! 

یه صلوات بفرستیم به نیت کسانی که بچه میخوان🙏

چیزی از ارزش های امام کم نمیشه غیر مذهبی نخوادش ..اون تاپیک تعطیل شد ولی بدون من خودم نه حجاب درستی دارم نه نماز درستی میخونم ولی بدون حتی دیدم حتی مسیحی حاجت گرفته 

اینو گفتم من تصمیم نگرفتم امام درقلب دیگران باشه خدا امام رو درقلب دیگران قرار داده حالا شما استثنا

2706