2737
2734

سلام ،از زندگیم خسته شدم دلم میخواد خودکشی کنم ولی حیف که نه دلشو دارم وهمین که یه دختر هفت ماهه دارم،تورو خدا بگین چکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تحمل کاری که من میکنم خاک بر سرش کنن خدا ازش نگذره ظاهرش خیلی خوبه و با هم خوبیم اما این عوضی تمام زندکی من و خراب کرد با اخلاق گندش قرار شد مهریه نکنم چیزی بنامم کنه زد زیرش مامانم همش میگه تو اینده نداری میندازنت بیرون راستم میگه 

2731

وا چخبره همه اینجااززندگی خسته شدن 🙁

ازوقتی باردارشدم گفتم بیام نی نی سایت باخانوما سرگرم بشم دلم وابشه دیدم ن بابانی نی سایت دیگه نی نی سایت قدیم نیس همش یاتاپیک خیانته یاسقط بچه یادعوا یاطلاق یاجنگ باخانواده ی شوهر ادم افسردگی میگیره باوا چتون شده شماها اصلن🤔

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
2738

من تحملم بالاست ولی دیگه بریدم ،شوهرم صبح میره سرکار شب میاد ساعت ۱۰ بااینکه کارش شخصیه ودولتی نیست هیچ کمکی برام نیست ،از وقتی باردار بودم تو خونه موندم تا الان که دخترم هفت ماهشه،میاد خونه هم مدام تو گوشیه ،هروقت تشخیص بدن ایشون باید کاری انجام بشه یا خریدی یا مهمونیی جایی بریم

چه قشنگ دلداری می دی😍

🤣🤣🤣والا بخداخسته شدم همش توخونه تنهام میام اینجا دلم وابشه بدترافسردگی میگیرم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊
ای بابا نمیدونستم اینقدر زیاد میگیرن. ولی در کل نمیتونی همینجوری هم که زندگی کنی

اره نمیشه اینجوری زندگی کردولی روزی هزار بار ازخدا طلب مرگ میکنم هرشب میگم خدایا میشه فردا بیدار نشم ولی دلم به حال دخترم میسوزه میگم این طفلی چه گناهی داره ولی ،دعا میکنم خدا جواب شوهرمو بده بدجور بزنتش زمین ،همینکه شلوارشون دوتا میشه زیر سرشون بلند میشه