2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خیلی بامزه میشه هیچیم از ست کردن بلد نیست یه داستانی میشه بیا ببین🤣🤣🤣🤣

خخخخ ما ک امروز رفتیم بیرون کتونی بخرم من براش برد 2تا کفش فروشی اومد تو ماشین اره نمیخوام کتونی تو این گرفتاری بدبختی میگم بخدا پول خودمه از پول تو ورتداشتم ک برم گردونده خونه گریه زاری کردم تو اتاق قهر کردم بعد یک ساعت اومد منت کشی رفتیم خریدیم 😂😂😂

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
خخخخ ما ک امروز رفتیم بیرون کتونی بخرم من براش برد 2تا کفش فروشی اومد تو ماشین اره نمیخوام کتونی تو ...

شوهر من مداد رنگی میسازه از ادم وقتی میخواد مثلا ست کنه 

بعدم برای توجیح میگه همه ادمای خاص و هنر پیشه ها اینجوری تیپ میزنن🤣

پارسال مانتو سبز زیتونی رو با کیف قهوه ای کمرنگ 

و کفش مشکی با روسری سفید میخواست ست کنه برام😆😆😆😆

امسال خداروشکر خودش گفت مانتو مشکی بردارم 

2731
😂😂😂😂واییی شوهرت چ ادم بامزه ای  

خیلییییی همین کفشا رو با اصرار خودش برام خرید بهش میگم روش کار شدس مجلسیه باهاش راحت نیستم میگم بازیگرا میپوشن تو مجلسن مگه😐نمیدونم چرا فک میکنه من با نیکی کریمی و مهتاب کرامتی یکیم 

همشم این ۲تارو میگه

ب زور خریدا ب خدا منو میکشتی ۳۲۰ب این کفش نمیدادم ن ک زشت باشه اما چون ساده میپوشم همیشه رو اون حساب میگم ک اخرم نتونستم مانعش بشم

خیلییییی همین کفشا رو با اصرار خودش برام خرید بهش میگم روش کار شدس مجلسیه باهاش راحت نیستم میگم بازی ...

منم شوهرم میگ بیا بریم خرید ولی هی میپیچونمش چون میدونم ببرتم میگ همچی بخر اون بنده خدا هم دستش خالی.

منم شوهرم میگ بیا بریم خرید ولی هی میپیچونمش چون میدونم ببرتم میگ همچی بخر اون بنده خدا هم دستش خالی ...

خیلی گناه دارن مردا من همش دلم میخواست مراعات کنم بعد یاد حرف بچه ها افتادم ک‌گفتن زنی ک خرج نداره ارج نداره از اونور گفتم تازه اول راهم الان نخرم عادت میکنه بعدا هم‌میگه نخر 

از اونورم از حرصم خریدم 

تو سفر خریدیم هزینه سفر و خرید یهو فشار اورد بهش😐

2738
خیلی گناه دارن مردا من همش دلم میخواست مراعات کنم بعد یاد حرف بچه ها افتادم ک‌گفتن زنی ک خرج نداره ا ...

منم اولین سالمه ب منم خانوادم میگن دعوام میکنن ولی میگم خوب دستش خالیه منم ولخرجی کنم چیزی نمیمونه بنده خدا یدونه فقط کفش داشت پاره شده بود اونم انقدر گریه کردم تا اومد رفتیم کفش خریدیم بعد مادرم میگ ولش کن نخر پروش نکن امروز با مادرم بحثم شد سر همین موضوع انقدر ناراحتم کرد و دلم گرفتش

من هیچوقت با لباسی که به مبل و صندلی و کابینت اینا مالیده نمیام رو تخت عزیزم  حتما باید لبا ...

چه باکلاس😁منم برم یکی بخرم البته من مجردم😶

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
مرسی عشقم ببخشید خوشگلم نباشه مجبورم بپوشمشون😄

نه بروز عالی خیلی خوشگلن.مهم اینکه شوهرت پسند کرده حتما بپوش چقدر خوشحال میشه که انتخاباشو پسند کردی.هرزنی باشه نمیگیره.ولی سلیقشم خوبه دستش درد نکنه.

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
منم اولین سالمه ب منم خانوادم میگن دعوام میکنن ولی میگم خوب دستش خالیه منم ولخرجی کنم چیزی نمیمونه ب ...

بمیرم ناراحت شدم ایشالله سال خوب داشته باشین پربرکت و پر روزی.😌

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
2706