2737
2739
عنوان

عجیب و غریب

163 بازدید | 6 پست

هیچ وقت فکر نمیکردم تو کشورمون انقدر نیازمند داشته باشیم

یک ساله توی ی مدرسه هستم از. ی محله فقیر نشین

بچه ها گاهی حتی نون و پنیر برای خوردن ندارن

اغلب پدر ها یا معتادن یا قاچاقچی یا بیکار یا تو زندان یاطلاقگرفتن و رفتن

اکثر پدر ومادرهابیسوادن. ینی اصلا مدرسه نرفتن. هرخونواده دست کم شش هفت تا بچهداره

چندروز پیش ی مادرها اومده بود مدرسه 

میگفت ی پسر 22 ساله دانشجو داره ک تومور داره

و الان نابینا شده. گفت دارو ندارمون رو خرج پسرم کردیم... میگفت هیچ لباسی برابچه هاشنخریده 

اومده بود ببینه مدرسهکمکش میکنه یا نه

خاستم بگم چنذ روزیه خیلی غصه دارم

هیچ وقت فکر نمیکردم همچین جاهایی وجود داشته باشه

تو روخدادم عیدی حواستون ب نیازمندا باشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
متاسفانه اوضاع بدتر هم میشه...

یکم منطقه عجیبیه

دیروز با بچه ها در مورد چاقو حرف میزدم

همه میگفتن ما چاقو داریم ب این بزرگی

و دست هاشونو نیم متر باز میکردن

بعله همه قمه و قداره داخل خونه دارن

وای اول صبحی یادم افتاد مردم از خنده

چند روز پیش داشتم میرفتم مدرسه یکی با اسلحه از تو کوچه رد شد😂

اینجا ایران است

حاشیه یکی از کلان شهرهای بزرگ

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یکم منطقه عجیبیه دیروز با بچه ها در مورد چاقو حرف میزدم همه میگفتن ما چاقو داریم ب این بزرگی و دس ...

😂😂😂😂😂😂وای خندم گرفت ‌

ترسناکه 

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

شهر معروفیه

از نظر علاقه ب قمه زنی در محرم

اکثرا مهاجرینی هستند ک اصالت لری دارند

و خب لر هاهم تو خونه اسلحه نگه میدارند بعصی ها