2737
2734
عنوان

میشه لطفا بیاین نگرانم😔

1377 بازدید | 19 پست

خانوما کسی بوده که تا حالا چشاش به نور حساس شده باشه و حس کنه به چشاش فشار میاد ؟من یه مدتیه سر این اذیت میشم چشام گاهی تار میبینه مخصوصا شبا خیلی حساس میشم به نور ماشینا نئون مغازه ها .....کسی بوده؟؟اگه بوده چکار کردین که بهتر شده

❤میشه از ته ته ته دلت برام 

پیگیری کن عزیزم، حساسیت ب نور و صدا نیاز ب پیگیری داره،برو چشم پزشک اگ چشمات ضعیف نبود برو متخصص مغز و تعصاب

خدایا بابت فرشته هایی که بهم دادی هزااااااران بااااار شکر... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیگیری کن عزیزم، حساسیت ب نور و صدا نیاز ب پیگیری داره،برو چشم پزشک اگ چشمات ضعیف نبود برو متخصص مغز ...

متخصص مغزو اعصابم رفتم چشمم رفتم ینی کنترل شده هستم چن ماه پیش رفتم دکار گف چیزی نیس عصبیه

2731
متخصص مغزو اعصابم رفتم چشمم رفتم ینی کنترل شده هستم چن ماه پیش رفتم دکار گف چیزی نیس عصبیه

خب خدارو شکر پس نگاه نکن دیگ چرا نگاه میکنی ب نور ها

خدایا بابت فرشته هایی که بهم دادی هزااااااران بااااار شکر... 
خب خدارو شکر پس نگاه نکن دیگ چرا نگاه میکنی ب نور ها

اخه به همه نورا شبا چشام که میخوره یجوری میشم.... یکم ترسیدم ینی ممکنه چیز بدی باشه،؟؟؟ موقعی که دکتر رفتم چشام اینجوری حساس نبود ولی دکتر معاینم کرد کاملا چون سردردای خیلی بدی داشتم.... ینی باز برم دکتر؟؟؟😔

عزیزم من الان ۸ساله اینجوریم

اولش که رفتم دکتر کلی نگرانم کردن و معرفیم کردن به متخصص مغزو اعصاب و گفتن که مشکوک به ام اس هستی

ولی الحمدلله ام اس نبود

باهاش کنار اومدم تو آفتاب عینک آفتابی میزنم شباهم به نورای زیاد نگاه نمیکنم

2738
عزیزم من الان ۸ساله اینجوریم اولش که رفتم دکتر کلی نگرانم کردن و معرفیم کردن به متخصص مغزو اعصاب و ...

من یه سه ماه پیش اینا دکتر رفتم ممکنه چیزیم باشه؟باز برم دکتر ینی؟😔 ایوای 

به چشات فشار میاد ؟حس میکنی نور خیلی زیاده؟ و اینکه گاهی تار ببینی؟

آره همینجوریم

تازه وقتایی که به چشمام و دیدم دقت میکنم میبینم که انگار یه هاله تاریک دور دیدم هست

عزیزم اگه دکتر رفتی نگرانی نداره خیلیییی از دردا عصبیه واقعا ... من امروز رفتم دکتر برگشته میگه مشکلی نداری اوکی اوکی هستی بعد از مطب که اومدم بیرون باز یه فکرایی اومد تو ذهنم که نکنه راستشو بهم نگفت و فلان...انقدم فکر کردم که امشب خوابم نمیبره از شدت استرس و حملات عصبی :| فقططط کمتر توجه نشون بده خودتو بزن به بی خیالی

توام مث من از مریضیا میترسی و شاخ و دم براشون تصورمیکنی خیلی سریع ☺بهتر باشی به هرحال❤

2706