2733
2739
عنوان

خانومای با سلیقه بیاین😊😊+عکس

269 بازدید | 2 پست

سلام من چند تا کمک میخواستم ازتون یکیش اینکه واسه مرتب کردن کمد هاتون چیکار میکنید و اینکه چند روزه دنباله این جدا کننده ها هستم که لباسا رو جدا میکنن جای میشناسید یا پیجی که گیر بیارم و اینکه اگر ممکنه و دوس دارید از جاهای خوشگل خونتون که حس خوبی بهتون میده میشه عکس بدید ایده بگیرم😊

لباسارو لوله میکنم جاکمترمیگیره البته لباس خونه هارو توکشومیذارم،پلاسکوهاجداکننده دارن،کل خونم حس خوب میده بهم 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
لباسارو لوله میکنم جاکمترمیگیره البته لباس خونه هارو توکشومیذارم،پلاسکوهاجداکننده دارن،کل خونم حس خو ...

مرسی عزیزم من کمدم طبقه بندیه کشو نداره برا همین یه چیز میخوام هی بهن نریزه مرسی از راهنماییت و اگر دوس داشتی عکس بزار از جایی که مرتب و نازه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘