2733
2739
عنوان

افسردگی بعد زایمان

327 بازدید | 43 پست

سلام دوستان🌹

من ۵ ماهه زایمان کردم و از نظر روحی واقعا داغونم.تا الان تونستم با زوووور خودمو کنترل کنم و الکی خودمو خوش نشون بدم ولی دیگه نمیتونم.نمیخوام رو دخترم اثر بد بزاره.یه متخصص کودکان میگفت افسردگی بعد زایمان خیلی شایعه و درمانش با دارو راحته و اگر درمان نشه اثر بدی روی بچه میزاره.

روانپزشکی که خوب باشه میشناسین؟من تهران هستم.

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
علائمتو میگی منم حس میکنم افسرده شدم پسرم ۵ ماه و نیمشه

خیلی غمگینم.خیلی عصبیم.همش نگران دخترمم.فکر میکنم خدایی نکرده اتفاقی براش میوفته.از شوهرم بدم میاد.دلم میخواد خودمو بزنم همه چیو بشکونم و ...

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
خیلی غمگینم.خیلی عصبیم.همش نگران دخترمم.فکر میکنم خدایی نکرده اتفاقی براش میوفته.از شوهرم بدم میاد.د ...

منم دقیقا اینجوریم

با همه دعوا دارم همش نگران پسرمم سر خابیدنش با همه از همسایه گرفته تا خاهربرادرام دعوا کردم که باید ساکت شید این بخابه

کلا درگیرم بعضی وقتا موهای خودمو میکشم وقتی نمیتونم گریشو کنترل کنم خیلی بده

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
آره واقعا....من نی نیم خوابش خیلی خیلی کمه خستم کرده...دختر شما خوابش خوبه؟روزها خوب میخوابه؟

تازگیا خیلی بهتر شده نسبتا.تو روز نهایت سه بار نیم ساعت بخوابه.شبا از ۱۲ تا ۹ خوابه فقط یه بار بیدار میشه شیر میخوره

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2738
تازگیا خیلی بهتر شده نسبتا.تو روز نهایت سه بار نیم ساعت بخوابه.شبا از ۱۲ تا ۹ خوابه فقط یه بار بیدار ...

روی زمین میخابونیش؟

منم دقیقا اینجوریم با همه دعوا دارم همش نگران پسرمم سر خابیدنش با همه از همسایه گرفته تا خاهربرادرا ...

وای درکت میکنم.من یه هفته قبل زایمانم شوهرم بیکار شد و کلی اتفاقای بد برامون افتاد.همه ی اینا حالمو بدتر میکنه.دیگه تحمل ندارم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
روی زمین میخابونیش؟

رو پام میخوابونم بعد میزارم تو گهواره.الانم رو پامه بیدار شد گریه کرد دوباره خوابش برد

دلم براش میسوزه فکر میکنم یه مامانه بیحوصله داره

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
تازگیا خیلی بهتر شده نسبتا.تو روز نهایت سه بار نیم ساعت بخوابه.شبا از ۱۲ تا ۹ خوابه فقط یه بار بیدار ...

تو روز زمانهایی که بیداره چیکار میکنه؟بیقراری و گریه نمیکنه؟یکسره بغلتون نیست؟ چون نی نی من اینجوریه😫😫😫

وای درکت میکنم.من یه هفته قبل زایمانم شوهرم بیکار شد و کلی اتفاقای بد برامون افتاد.همه ی اینا حالمو ...

من سه ماهه باردار بودم که کارشو از دست داد 

الان کلی مشکل داریم از تهیه پوشک و مواد غذایی  و وسایل نی نی گرفته تا دخالتایی که تو بزرگ کردن بچه میکنن

خلاصه اکثر اوقات عصبیم خونمو بخاطر سروصدا عوض کردم باورت میشه

تو روز زمانهایی که بیداره چیکار میکنه؟بیقراری و گریه نمیکنه؟یکسره بغلتون نیست؟ چون نی نی من اینجوریه ...

فقط باید بغلش کنم راه ببرمش وگرنه گریه میکنه جوری که صداش تو چهارطبقه آپارتمان میپیچه

بخدا احساس میکنم دارم روانی میشم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤

فکر نکنم به وحشتناکی من باشید من میخواستم خودمو از بالکن پرتاب کنم پایین .همش میگفتم غلط کردم بچه دار شدم بچه م مدام گریه میکرد خواب نداشتم همش حس بدبختی گرفتاری اسیری داشتم .فکر میکردم دیکه خوب نمیشم ولی با دارو سر ۳هفته روبه بهبود رفتم زود خوب شدم.البته من قم دکتر رفتم

2706