2733
2734
عنوان

خدایی بعضیا فازشون چیه

290 بازدید | 35 پست

جامعه و مردم یه جوری شدن که روابط دوست پسر دوست دختر خیلییی براشون عادی تره و اعتقادشون هم اینه که جوونیه و این کارا و اینکه زندگی هر کسی به خودش مربوطه و هر کی هر کار دلش میخواد باید بکنه.

اما یه متاهل اگه با شوهرش با نامزدش رابطه داره و تعریف میکنه همه واکنش نشون میدن.طرف اومده میگه من 12سالگی عقد کردم.همه جبهه گرفتن که چه خبره و چرا انقد زود.بابا جان چرا اینجوری میگید.اون بنده خدا هم جواب هیچکیو به تندی نداد.اما حرفاتون شاید حس خوبیو بهش منتقل نکنه.هر چقدم زود ازدواج کرده باشه .هر چقدم زود وارد رابطه ی ج ن س ی شده باشه لااقل با شوهرش بوده و محرم بودن بهتر از یه سریاس که  روابط نامشروع دارن یا زندگی دیگرانو خراب میکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار روابط دختر و پسر خیلی تو جامعه بهتر جا افتاده.خانومای متاهل با خجالت بیشتری میان از روابط عاطفیشون یا جن سی شوندر صورت نیاز برای توضیح دادن به کسی،توضیح میدن .تا دوستان به اصطلاح در ابتدا احتماعی

2728

اونی که۱۲ساله ازدواج کرده مطمعنن بزرگتراش همچی کاری کردن مقصر که نیست .من مخالف سن پایین ازدواجم ولی کار اشتباه همیشه اشتباهه حالا هرچقدر بیان بگن که دوست دختر پسر فلانه یا زن دوم بودن ایراد نداره یا صیغه مرد جایز هستش ..با احترام به همگی من مخالفم کلا 

یعنی نظر شما اینه که اونی که دوازده سالگی با عنوان شرعی رابطه جنسی داره بهتر از اونیه که در بیست سالگی با دوست پسرش رابطه داره؟

خوب من نمیفهمم فاز،شما چیه چون اصلا به بحث شرعیش کاری ندارم همه جای دنیا دیگه اینو میفهمن کودک دوازده ساله نبایددددددد رابطه جنسی داشته باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
چطور

یعنی رابطه بین زن و مرد بالغ هیچ ربطی به ازدواج یک دختر دوازده ساله نداره یعنی وقتی نمیشه یک دلیل منطقی برای ازدواج دختر دوازده ساله آورد یه مقایسه بی ربط با رابطه دوستی دختر و پسر می‌کنن که اصلا ربطی به این قضیه نداره

اونی که۱۲ساله ازدواج کرده مطمعنن بزرگتراش همچی کاری کردن مقصر که نیست .من مخالف سن پایین ازدواجم ولی ...

من خودم با اینکه زود ازدواج کردم و ازدواح فوق العاده موفقی داشتم.بازم با زود ازدواج کردن مخالفم.البته ازدواجم اجباری نبود و خودم انتخاب کردم.اما وقتی یکی تو سن کم ازدواج کرده مهم اینه که ازدواحش موفق باشه.دیگه یه سریا هی نیان وای وای کنن و ایش ایش کنن و تعجب کنن.درست نیس .شاید طرف ناراحت شه.خودمو نمیگما.توی یه تاپیک خوندم همه علیه یکی جبهه گرفته بودن

تو زندگی کسی رو قضاوت نکنید 

حتی اگه با چشماتون دیدین که کار ی رو انجام میده که از (نظر شما)بده ...

این حرف واسه همه ست  پس کسی ناراحت نشه و به خودش نگیره .. چون هم به نفع همتونه و هم به ضرر همتون بستگی داره که جز کدوم دسته از آدما باشین 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
یعنی رابطه بین زن و مرد بالغ هیچ ربطی به ازدواج یک دختر دوازده ساله نداره یعنی وقتی نمیشه یک دلیل من ...

نه.من این دو موضوعو با هم مقایسه نکردم.فقط جفتشو توی یه تامیک عنوان کردم.چون جفتش تو ذهنم بود .و یه کم جای تامل

من خودم با اینکه زود ازدواج کردم و ازدواح فوق العاده موفقی داشتم.بازم با زود ازدواج کردن مخالفم.البت ...

مسیله بعدی اینه که ازدواج فقط رابطه جنسی نیست کلی تعهد و مسیولیت و مشکلات داره که مطمئنا از عهده یک دختر دوازده ساله خارجه 

یه دختر بچه ۱۲ساله وقت ازدواجش نیس،اون از زندگی ،از شوهر از مادرشوهر از خواهر شوهر هزاران هزااار نفر دیگه چیزی نمیدونه،خیلی براش زوده وارد اینجور مسائل شه،هنوز باید بچگی کنه و اگه دختر بچه ای تو سن ۱۲ سالگی ازدواج کنه قطعااا مقصرش پدر و مادرن، بچه تو اون سن هییییچ ملاک ومعیاری نداره،من عقل و درکی که الان دارم عیچوقت تو ۱۲ سالگی نداشتم،چه میفهمه از رابطه زناشویی؟دوست پسر داشتن هم سن داره چه برسه به شوهر کردن،کاری به شرع و عرفش ندارم ،دوست پسر دوست دختر داشتن اصلا هم بد نیس ویه تجربس،چقدرا همینجوری ازدواج کردن حالا قرارم نیس همش به ازدواج ختم شه ولی حتما یه تجربه میشه ...

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
2706