2737
2739

سلام دوستان

من و همسرم میخواییم عید اگ خدا بخواد بریم قشم 

میشه جاهی گردشی و بازارای خوبشو معرفی کنید؟

میگن قیمتا اونجا خیلی مناسبتره .درسته؟

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا ما هم همین برنامه رو داریم 

امیدوارم خوش بگذره  

من ک زیاد برا عیدم خرید نکردم گفتم میرم بازار اونجا خرید میکنم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731
همچنین به شما عزیزم  منم همینطور  ولی با گرون شدن دلار حتما به ارزونی قبل نیست دیگه  ...

آره ولی از اینورا ک حتما بهتره قیمتا

مانتو رفتم بخرم کمتر از600پیدا نکردم

باز اگ جنسشون خوب بود ی چیزی

یه پارچه نازک و کوتاه شکلای عجیب غریب برش زدن روشم قیمتای نجومی زدن

من تازه قشم بودم واسه خرید اول برین درگهان پاساژ دو دلفین نسبت به بقیه جاها بهتره جنساش. توی خود قشمم برین سیتی سنتر 2 (سیتی سنتر 1 زیاد خوب نبود) اگرم با ماشین میرین تو راهتون لافت پارچه کیلویی داره قیمت عالی واست در میاد حتما برین. واسه گشت و گذارم برین جزیره ناز اونجا شتر و موتور سواریو اون چتر بازی (اسمش یادم نیست) هست خیلی حال میده جزیره هنگامم برین دلفین داره تو راهتون. واسه غذا هم صبحانه و شام برین ریوگ (غذا محلی دارن عالی و تمیز) نهارم ما دوجا رفتیم یکی شبهای دفاری که غذای دریاییش عالی بود و خوش پخت روبرو داروخانه شبانه روزی که کلا خوشم اومد از غذاش

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره
2738
من تازه قشم بودم واسه خرید اول برین درگهان پاساژ دو دلفین نسبت به بقیه جاها بهتره جنساش. توی خود قشم ...

ممنون عزیزم