2733
2734
عنوان

دفع پروتین دربارداری‌...

177 بازدید | 27 پست

دیروزصبح تودرمانگاه از دادم +۲شد

وبعدشبش رفتم زایشگاه دوباره ازمایش ازم گرفتن منفی شدو دیگه ازمایش ندادم فشارم رونه هست هفته۲۹هم خطرناکه بنظرتون

یه سوال دیگه توروخداجواب بدین

من دکترم یه سنوبرام نوشته واسه چکاب جنین بعدهزینش۸۰تومنه واقعاالان این پولوندارم بنظرتون برم بیمارستان این سنوروبدم هزینش۱۰تومنه دقیقه سنوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه کنترل کرد نمک نخور اصلا به دکترت نشون دادی جوابشو؟؟

چطور شد یهو منفی شده؟؟

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731
 میشه کنترل کرد نمک نخور اصلا به دکترت نشون دادی جوابشو؟؟ چطور شد یهو منفی شده؟؟

نمیدونم همین ازمایش دفع پروتین روهم یه ماه پیش دادم منفی شد

یهومثبت دوباره غروب منفی

دکترزایشگاه گفت از ۲۴ساعته بده دیگه خیالت راحته راستش ندادم 

نمیدونم همین ازمایش دفع پروتین روهم یه ماه پیش دادم منفی شد یهومثبت دوباره غروب منفی دکترزایشگاه گ ...

آزمایش ۲۴ساعته باید میدادی دقیقتره که

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738

از من به تو نصیحت توی بارداری ازمایشا و سونو هات رو حتما حتما جای معتبر و دقیق بده 

منو الکی الکی به خاطر جواب ازمایش اشتباه بیمارستان بستری کردن 

پروتئین ادرارمو بالا زده بود 

دکتر میخواست اول ماه 8 سزارینم کنه 

خیلی استرس کشیدم

نگران نباش اگه منفی شد.. تو بارداری ممکن گاهی اوقات بدن قاطی کنه.. منم تو بارداری یه ازمایشم دفع پروتین داشتم.. فرداش باز تو همون ازمایشگاه نمونه دادم منفی شد.. فشار منم همیشه9 بود.. بالا نبود هیچوقت..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
نمک زیادمیخورم پریروز یه پارچ دوغ خوردم

نخور عزیزم خیلی خطرناک دفع پروتئین

نمکو کلا حذف کن چون باعث میشه فشارت بره بالا 

2706