2733
2739

والا این دوره زمونه همچین بچه هایی لازم داره

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اخ اخ اين پسر بچه هاي ٨تا ١٤.١٥ سال اكثرشون بي تربيت هستن منكه با اين  سن ازشون ميترسم از حرفاشون😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی ب تربیت نداره بچه های الان همشون بدون استثنا پرو هستن مخصوصا پسر خودم ی ذره بچه نمیتونه حرف بزن ...

بچه پر رویی اصلا مساوی بی ادبی نیست.

منظور عکس نوشته اینه برای پیشرفت در این دنیا باید سخت ، جنگنده و تسلیم نشدنی باشیم

2738

منظور اون عکس از پررویی اون معنای منفیش نیست معنای مثبتش یعنی جنگنده باش هرچی دنیا سخت گرفت از رو نرو و تو کار خودت رو بکن هست

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
بچه پر رویی اصلا مساوی بی ادبی نیست. منظور عکس نوشته اینه برای پیشرفت در این دنیا باید سخت ، جنگنده ...

بهتر نیست  بگیم  برای رشد پیدا کردن  و پیشرفت کردن ؛  باید با اعتماد بنفس و قوی و محکم  باشیم ؟

لفظ پر رو بودن ؛  بار منفی داره  و  بی ادبی و بی احترامی و بی پروا  بودن   درش مستتر شده !

موفق باشید 🤗

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706