2733
2734
عنوان

خواهرم و مادرشوهرش😠

531 بازدید | 13 پست

این مادرشوهرا چراا حرف دهنشون رو نمیفهمن اصلا؟

خواهر طفلی من سر بچه با شوهرش دعواش شده 

دوتا داره یکی دگ ام ناخواسته امده و .....از طرفی پدرم فوت شده چهار ماه پیش اصلا اعصاب نداره 

مادرشوهرش فهمیده و ز زده ب خواهرم چرااپس مو اذیت میکنی انقد؟؟؟؟

خواهرمم گفته من اصلا میخوام جدا بشم که اذست  نشه پسرت ایشونم اظهااار فضل کردن و گفتن اره دگ ادمی که ی زندگیه دگ ارو انتخاب میکنه و یکی دگ ارو بایدم جدا بشه 😐😐

خواهرمم با چشم گریون امده خونه ما الانم خوابیده طفلی😢😢😢

منظورش چی بوده که گفته یه زندگیه دیگه رو انتخاب میکنه ویکی دیگه رو

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نمیدونم حتما منظورش این بود یکی رو داری زیر سر دگ

واااااای زنگ بزنید بهش بگید فکر نکنید همه مثل شما ودختراتونن ما از این خونواده ها نیستیم که

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2740
واااااای زنگ بزنید بهش بگید فکر نکنید همه مثل شما ودختراتونن ما از این خونواده ها نیستیم که

من که دخالت نمیکنم اما ب نظر من باید از حرفش رد بشی و بری 

وقتي ز ميزنه ميگه چي شده زني كه سياست داشته باشه ميگه هيچي اتفاقي نيفتاده 

اگه مادره برگرده بگه پسرم اومد تعريف كرد 

جواب بده پسرت خيلي اشتباه كرده حرف خونه رو از خونه برده جاي ديگه 

اين يعني خاله زنك بازي 

ما زن و شوهريم خودمون بلديم مشكلاتمونو حل كنيم 

منو پسرام   
تنها راهش اینه ک حرف مادرشوهرو ب ی ورش بگیره

به خواهرتون بگیر تاپیک من رو بخونن.در مورد زنانگی هستش.به کارشون میاد

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺