2737
2739

اره😂😂مثلا سفره بمونه مامانم به داداشم میگ پاشو برو به فلان همسایه بگو بیاد سفره رو جمع کنه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون موقهااا موقع سفرا جمع کردن در میرفتیم ی همسایه داشتیم مامانم میگف برو ر اون بگو بیاد جمع کنه😂ب شوخی .مثلا پاشو جمع کن.

ی عمه دارم تفاوت سنیمون زیاد نیس مادرجونم اکثرا میگف یادش بحیر😂

❤❤🌙🌸

اره

مخصوصا خرابکاری میکردم میگفتم من نکردم میگفت مامان امیر محمد(همسایه) اومد خراب کرد پس😑😑😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

یبار خونه عموم بودم بعد سر نهار بودیم عموم خیلی سیاستیه به پسر عموم گفت برو‌فلان همشایه رو صدا بزن بیاد اینجا خوب موقع جم کردنه سفرم نبود اخه بعد پسر عموم رفت زن همسایه رو آورد بعد گفت خانم نعمتی بی زحمت او زه یخچال دله بیر بیار(به محلی گفت آبو از یخچال بیار) ما ترکیدیم😂😂😂😂

اره می گفتن مجردی البته بابام می گفت😁

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم
آره دهه ۶۰ تیا بیشتر میفهمن من مامانم میگفت هیشکی پا نشه ها عذرا خانم‌الان میاد جمع میکنه😂😂

جمله ای که مخاطبش دخترای تنبلی هستن که تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنن !

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel